Видеорегистратор Gazer MS504re

Сертификат УКРСЕПРО

Снят с производства
7689 грн.
Наличные:
7689 грн
Безнал:
9227 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer MS504re – видеорегистратор

Gazer MS504re – профессиональный мобильный видеорегистратор для штатной установки, предназначенный для организации локальной видеорегистрации и построения системы удаленного видеомониторинга за транспортом. Видеорегистратор имеет 4 композитных видеовхода для подключения видеокамер, которые возможно установить как в салоне, так и снаружи транспортного средства, а также 4 аудиовхода.

Gazer MS504re
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer MS504re – відеореєстратор

Gazer MS504re – професійний мобільний відеореєстратор для штатного встановлення, призначений для організації локальної відеореєстрації та створення системи віддаленого відеомоніторингу за транспортом. Відеореєстратор має 4 композитних відеовходи для підключення відеокамер, які можна встановити як в салоні, так і зовні транспортного засобу. Також він має 4 аудіовходи.
У Gazer MS504re зручний інтерфейс, його функції багато в чому аналогічні функціям професійних відеореєстраторів для систем відеоспостереження: налаштування розкладу роботи, режим циклічного запису та ін.
У меню відеореєстратора можна налаштувати велику кількість подій, а також реакцій, що виконуються при їх активації. Наприклад: автоматичне відправлення E-mail або SMS-повідомлень, тривожний запис або автоматичне резервне копіювання даних при спрацьовуванні тривожних датчиків або детекції руху.
Завдяки вбудованому 3G, що працює за технологією EVDO, можна організувати віддалений моніторинг та керування відеореєстратором MS504re або мережею таких реєстраторів. Віддалений доступ до відеореєстратора здійснюється за допомогою спеціалізованого ПЗ Gazer MCMS, інтернет-браузерів IE/Safari, а також мобільних пристроїв на базі Android і iOS. Таким чином, можливий віддалений відеомоніторинг як одного транспортного засобу безпосередньо власником (за допомогою мобільного телефону або комп'ютера), так і великого автопарку підприємства (операторами за допомогою ПЗ Gazer MCMS).
Професійний відеореєстратор Gazer MS504re використовує вбудований Wi-Fi модуль для автоматичного резервного копіювання даних. При виявленні заданої Wi-Fi мережі (наприклад, прибуття транспорту на територію трансляції мережі Wi-Fi) спеціальне ПЗ автоматично зробить резервне копіювання даних із реєстратора на сервер чи комп’ютер.
Окрім мережевих інтерфейсів Gazer MS504rе оснащений GPS-логером і G-сенсором, що дозволяє отримувати максимум додаткової інформації про дорожню обстановку (координати, швидкість, прискорення) і передавати ці службові дані разом із відеопотоком.
У стандартну комплектацію Gazer MS504re входять всі кабелі, перехідники і кріплення, необхідні для монтажу. Також відеореєстратор має перешкодостійкий блок живлення, адаптований під бортову мережу 12–24 V. Завдяки функції попереднього автоматичного прогрівання корпусу до необхідної температури запуску, можливе включення і робота пристрою в складних температурних умовах від -30°C до +70°C.
Відеореєстратор має габаритні розміри стандарту 1 DIN, що дозволяє встановити його у відповідне посадкове місце в автомобілі. Також конструкція корпусу дозволяє надійно закріпити відеореєстратор на різних поверхнях у транспортному засобі. Міцний антивандальний корпус відеореєстратора має високий рівень вібростійкості, що гарантує його надійну і безвідмовну роботу протягом тривалого часу. На передній панелі розташована спеціальна знімна кишеня для встановлення жорсткого диска 2,5" SATA. Це дає можливість використовувати твердотілі SSD- диски, які здатні надійно працювати при високих рівнях вібрацій і прискорень.

Тип
Многоканальный ресивер
Корпус
моноблок
Оснащение
GPS
Дополнительно
G-сенсор, Wi-Fi
Тип крепления
поворотное
Количество камер
4
Экран
нет
Диагональ экрана
2.5 (дюймы)
Аккумулятор
нет
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
AV, USB
Цвет
черный
Страна производитель
Тайвань

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели