Автосигнализация SHERIFF ZX-1095 Pro


Есть в наличии
3422 грн.
Наличные:
3422 грн
Безнал:
4277 грн
Приватбанк:
3612 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SHERIFF ZX-1095 Pro - Автосигнализация с автозапуском

Автомобильная охранная система с двухсторонней связью динамического типа и функцией диалога при снятии с охраны, четырьмя сервисными каналами, системой защиты от угона и захвата автомобиля, автоматическим запуском двигателя и цифровой шиной управления блоками CAN и GSM/GPS.

Режим интерактивного диалогового обмена со сменой ключей шифрования обеспечивает надежную защиту от
Читать полностью
Технічні параметри:

SHERIFF ZX-1095 Pro - Автосигналізація з автозапуском

Автомобільна охоронна система з двостороннім зв'язком динамічного типу і функцією діалогу при знятті з охорони, чотирма сервісними каналами, системою захисту від викрадення і захоплення автомобіля, автоматичним запуском двигуна і цифровою шиною керування блоками CAN і GSM/GPS.

Режим інтерактивного діалогового обміну зі зміною ключів шифрування забезпечує надійний захист від спроб підбирання, заміщення або інтелектуального зламування системи електронними пристроями. Режим діалогового обміну можна перемикати, тобто користувач може сам дистанційно вибирати тип роботи системи за допомогою брелока автосигналізації.

Система має два вбудованих іммобілайзери. Активний іммобілайзер керується за допомогою картки-транспондера (додатково купується), що забезпечує дистанційне керування режимами блокувань системи, такими як функції антипограбування (Anti-Hi-Jack, Anti-Car-Jack) або повернення автомобіля в різних неприємних випадках. Окрім того, використання картки-транспондера дозволяє додатково посилити захист автомобіля за допомогою функції відкладеного зняття з охорони: система очікує обміну з транспондером, навіть якщо господар вже дав команду ЗНЯТИ систему з охорони за допомогою брелока-передавача, і не важливо, було це в режимі простого обміну або діалогового.

Система має розширений набір блокувань різного типу, два з яких цифрові, що дозволяє керувати цифровими реле як нормально розімкненого типу (R350), так і нормально зімкненого (R450). Перевага цифрових блокувань – це неможливість відключення захисту подачею живлення на керуючий вхід реле, його просто немає. Водночас кожне цифрове реле автоматично прописується в пам'ять конкретної системи (тож всі спроби відключення блокування шляхом підміни основного блоку сигналізації того ж типу залишаються марними) і працює за принципом СВІЙ–ЧУЖИЙ.

Додаткові можливості захисту також відкриваються при використанні зовнішнього датчика переміщень TMS207, який дозволяє вчасно реагувати на початок будь-якого руху автомобіля і відповідно активувати систему захисту автосигналізації як при санкціонованому, так і при випадковому або небажаному русі автомобіля в режимі автозапуску.

Система проста у встановленні та використанні. Більшість налаштувань користувача виконується дистанційно за допомогою брелока-передавача.
Для автомобілів, обладнаних системою керування та діагностики CAN-типу, система ZX-1095 пропонує простий і швидкий спосіб як підключення, так і керування сервісними функціями автомобіля за допомогою додаткового зовнішнього модуля FLCAN, запрограмованого під різні марки автомобілів. З'єднання ZX-1095 з модулем здійснюється по цифровій шині за допомогою кабелю і не вимагає довготривалих і трудомістких операцій інсталяції, забезпечуючи при цьому найширший набір основних і сервісних функцій, які пропонує система ZX-1095. А завдяки тому, що модуль FLCAN має вбудований інтелектуальний обхідник штатного іммобілайзера автомобіля, режим автозапуску стає просто рядовим завданням (працює не для всіх авто) незалежно від типу трансмісії або типу керування – класичний замок запалювання або кнопка Push Start.

Додатковий цифровий сервіс керування зовнішнім модулем GSM/GPS також здійснюється по другому вбудованому інтерфейсу в ZX-1095, що забезпечує легкість і швидкість інсталяції в автомобілі.

Щоб працювати з комплексом ZX-1095 було приємно, користувач може на свій розсуд вибирати одну з трьох тем тривожних та інформаційних сигналів, що подаються брелоком-передавачем, або просто змінювати їх час від часу. Все це легко і доступно програмується на брелоку відповідними функціями.

Комплектація
Брелок двостороннього зв'язку з LCD-дисплеєм
Додатковий брелок дистанційного керування
Центральний модуль
Антенний модуль зі світлодіодним індикатором
Датчик температури
Двозоновий датчик удару
Сервісна кнопка «Valet»
Кнопка капота (багажника)
Комплект проводів
Реле блокування з колодкою
Посібник користувача й інструкція зі встановлення

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
Тип сигнала
диалоговый
CAN модуль
подключаемый
GPS модуль
подключаемый
GSM модуль
подключаемый
Дополнительно
подсветка дисплея брелока, автозапуск двигателя
Дальность передачи сигнала
1000 (м)
Дальность приема сигнала
2200 (м)
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  К ford focus 2 2008 года подойдет? Главное-автозапуск интересует. Что нужно еще докупить?

  Сергей, 25.11.2016

  подойдет.если есть иммобилайзер то нужен обходчик

  Ответ специалиста

  Кемри 40? Подойдет.

  Сергей, 11.09.2016

  подойдет

  Ответ специалиста

Другие модели марки «SHERIFF» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели