Нет в наличии
88 грн.
Наличные:
88 грн
Безнал:
106 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоизоляция Practik Soft 6
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания акустической
Читать полностью
Технічні параметри:

Шумоізоляція Practik Soft 6
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал Practik Soft-6 виготовлений зі спіненого поліетилену. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. матеріал має властивість отпружінівает тому не рекомендується встановлювати в деяких зазорах обшивки бо матеріал буде відштовхувати кріпильні елементи і обшивку салону.
Застосовується шумоізоляція в двері, підлогу, дах, багажник, перегородки моторного відсіку. Діапазон температур сягає від -40 до +100 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,23 кг
Ціна за лист (20 листів в упаковці)

Тип
лист
Размер листа
75x50 (см)
Толщина листа
6 (мм)
Металлизированный слой
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Добрый вечер ! Подскажите, какой материал менее склонен к механическим повреждениям Practic Soft или STP Сплен ??? Собираюсь шумить пол, на крыше использовал Practic Soft-6, он легко продавливается и рвётся пальцами, на пол хочется что-то более прочное !

  Александр, 14.11.2016

  Добрый день.В данном случае STP будет практичнее

  Ответ специалиста

  Підкажіть будь-ласка машина опель омега А, скільки потрібно листів на днище авто Practik-soft-6?Або якийсь дешевший варіант!?Заздалегідь дякую!

  Богдан, 20.09.2016

  этот будет оптимальным вариантом, нужно около 10 листов

  Ответ специалиста

  скажите пожалуйста что лучше на крышу и пол шкода фабия-ultimate polifoam - 8 или praktik soft - 6. Заранее спасибо.

  олег, 09.06.2016

  лучше Practik - Soft-6

  Ответ специалиста

  підкажіть будь ласка вона клеїться без розігріву феном?

  Макс, 25.05.2016

  да

  Ответ специалиста

  скажить пожалуста яка нада обешумка для тарпеди

  Артур, 20.05.2016

  http://avtozvuk.ua/info/16084

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Practik» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели