Нет в наличии
1834 грн.
Наличные:
1834 грн
Безнал:
2201 грн
Кредит ПУМБ:
1999 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Stealth DVR ST 210 - Видеорегистратор

Работает с разрешением FullHD (1920х1080), что в сочетании с качественной оптикой и шустрым процессором позволяет зафиксировать номера в движении на расстоянии до 10 метров при равенстве скоростей и на 5—10 метрах при их разнице до 20 км/ч. Причем даже в ночное время, но только на дорогах с качественным дополнительным освещением. И читаются номера даже у машин с соседних рядов. То есть тут уже есть
Читать полностью
Технічні параметри:

Stealth DVR ST 210 - Відеореєстратор

Працює з роздільною здатністю Full HD (1920х1080), що в поєднанні з якісною оптикою та швидким процесором дозволяє зафіксувати номера в русі на відстані до 10 метрів при рівності швидкостей і на відстані 5-10 метрів при різниці швидкості до 20 км/год. Причому навіть у нічний час, але тільки на дорогах з якісним додатковим освітленням. До того ж номери читаються навіть у машин із сусідніх рядів. Отже, є можливість зафіксувати номер автомобіля, навіть якщо він після зіткнення або швидкого маневру помчав удалину.
Ще одна функція, яка обов’язково є в усіх відеореєстраторах Stealth, – це штамп у відеоряді. Наявність такого штампа значно підвищує переконливість доказів.
Якщо ви збираєтеся використовувати відеореєстратор для зйомки поза автомобілем (спілкування з співробітником ДПС, фіксація пошкоджень авто, зйомка цікавої ситуації тощо), то реєстратор повинен легко зніматися з кронштейна і мати акумулятор, що дозволяє автономну роботу. Stealth DVR ST 210 може працювати без проводу 20 хвилин.

Максимальное разрешение
FullHD
Тип
Универсальный
Корпус
моноблок
Оснащение
Подсветка
Тип крепления
присоска, поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
120
Экран
Есть
Диагональ экрана
2.4 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
microSD
Порты и разъемы
HDMI, AV, mini USB
Цвет
Черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Встроенный GPS
Нет
Страна производитель
Китай

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Stealth» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели