Нет в наличии
163 грн.
Наличные:
163 грн
Безнал:
196 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шампуры Кемпинг C-4506
Практически любой поход на природу не обходится без приготовления вкусного шашлыка. В этом вам поможет набор шампуров от компании производителя Кемпинг. Прямое предназначения шампуров, это приготовление небольших кусочков мяса с использованием мангала или специальных опорных ножек. Изготавливаются из высококачественной нержавеющей стали. Металл великолепно выдерживает большие температуры. Они обладают угловой формой,
Читать полностью
Технічні параметри:

Шампуриы Кемпінг C-4506
Практично будь-який похід на природу не обходиться без приготування смачного шашлику. У цьому вам допоможе набір шампурів від компанії виробника Кемпінг. Пряме призначення шампурів, це приготування невеликих шматочків м'яса з використанням мангала або спеціальних опорних ніжок. Виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі. Метал чудово витримує великі температури. Вони мають кутовий формою, яка забезпечує надійну фіксацію м'яса при обертанні. Після використання, шампура досить легко відмити і почистити. Вони володіють компактними габаритами, що дозволяє розмістити їх в сумці або багажному відділенні автомобіля. Гостро заточений край, дозволяє без особливих зусиль наколоти шматочки м'яса і овочів. Ручки оберігають руки від нанесення опіку, тому використання даних шампурів дуже надійне і найголовніше безпечне.
При виготовленні використовувалися тільки високоякісні матеріали, шампур контактуючий з великою температурою не утворює хімічних речовин, які негативно можуть вплинути на стан здоров'я людини або на якість приготовленої на ньому їжі.

Додаткова інформація:
довжина 45 см
ширина 1,0 см
товщина 2,0 мм
Вага: 480 г
Набір містить 6 шт шампурів

Тип
Шампуры

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Кемпинг» в категории «Мангалы Барбекю Гриль»
Показать все модели