Заканчивается
158 грн.
Наличные:
158 грн
Безнал:
190 грн
165 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Видеоразветвитель iDial

Камеры заднего вида - это многофункциональное электрическое устройство, назначением которого считается передача видеоизображения всего происходящего позади автомобиля. Подобные устройства приобрели обширное распространение среди автомобилистов. Разветвители видеосигнала представляют собою специализированный усилитель, благодаря которому можно подсоединить более 3-х потребителей к одному источнику видео/аудио
Читать полностью
Технічні параметри:

Відеорозгалужувач iDial

Камери заднього виду - це багатофункціональний електричний пристрій, призначенням якого вважається передача відеозображення того, що відбувається позаду автомобіля. Подібні пристрої мають широке поширення серед автомобілістів. Розгалужувачі відеосигналу представляють собою спеціалізований підсилювач, завдяки якому можна під'єднати більше 3-х споживачів до одного джерела відео / аудіо сигналу. Це спецобладнання вельми нерідко застосовується для камер.
Відеорозгалужувач спеціалізований з метою розподілу і збільшення відеосигналу, з перспективою почергового і синхронного під'єднання приладів. Видеоразветвитель iDial навмисно застосовується для під'єднання до камери заднього огляду. Автомобільний розгалужувач відеосигналу працює без втрати якості. Має 3-смуговий відео вхід і 1-смуговий відео вихід. Пріоритетне включення при русі заднім ходом, інтелектуальне тестування і автоматичне перемикання. Після парковки здійснюється повернення до початкового зображення.
Виготовляється з міцного і якісного пластику, він абсолютно нешкідливий для здоров'я людини. Крім того має стійкість як до хімічних так і до природних впливів. Коннектори щільно закріплюються, навіть при значних вібраціях машини.
Монтаж здійснюється в короткий термін, без додаткових зусиль.

Тип
Видеоразветвитель

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «iDial» в категории «Аксессуары раздела парковочные системы »
Показать все модели