Фонарь Nite Ize X2 Flashlight-Dual Mode-HP-Blk


Нет в наличии
1260 грн.
Наличные:
1260 грн
Безнал:
1512 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Nite Ize X2 Flashlight-Dual Mode-HP-Blk - Фонарь

Велосипедный фонарик INOVA X2 - надежный, тщательно спроектированный источник света не только на кончиках ваших пальцев. На руле.

На дороге и бездорожье, в любую погоду, велосипедный фонарик INOVA X2 остается удобным и универсальным способом освещения дороги в темноте. INOVA X2 это мощный светодиодный фонарик, который надежно крепится в специально разработанной, рифленой площадке
Читать полностью
Технічні параметри:

Nite Ize X2 Flashlight-Dual Mode-HP-Blk - Ліхтар

Велосипедний ліхтарик INOVA X2 - надійне, ретельно спроектоване джерело світла не тільки на кінчиках ваших пальців. На кермі.

На дорозі і бездоріжжі, в будь-яку погоду, велосипедний ліхтарик INOVA X2 залишається зручним і універсальним способом освітлення дороги в темряві. INOVA X2 це потужний світлодіодний ліхтарик, який надійно кріпиться в спеціально розроблений, рифлений майданчику з термопластичного каучуку, контур якого відповідає формі вашого керма. Перекрутіть два гнучких 9 -дюймових шнура, щоб зафіксувати ліхтарик на місці, увімкніть його і ви отримаєте потужний, спрямований промінь світла, який не тільки попереджає інших про вашу присутність, а й забезпечує вас освітленням дороги потужністю 150 люмен на 135 метрів вперед. Жорсткі внутрішні дроти надійно тримають форму, а зовнішній гумовий шар не подряпає поверхню ліхтарика і велосипедної рами. Таким чином, універсальний велосипедний ліхтарик INOVA X2 встановлюється в лічені секунди без інструментів. Ви можете сформувати кріпильні шнурки Gear Tie в якості "ніжок", щоб встановити ліхтарик на своєрідній підставці і висвітлити велосипед, коли той потребує ремонту. Світлодіодний ліхтарик INOVA X2 може бути знятий з бази, щоб використовуватися в якості стандартного ручного ліхтарика, після чого ви можете встановити його назад, коли вам потрібно їхати далі.

Орієнтований на роботу в екстремальних умовах, захищений від будь-яких погодних проявів, велосипедний світлодіодний ліхтарик INOVA X2 обіцяє користувачам чудову проекцію світла і високу надійність.

Гумові шнурки Gear Tie не тільки надійно кріплять ліхтарик INOVA X2 на кермі велосипеда, але і дозволяють швидко зняти INOVA X2 для використання як ручного ліхтарика. Досить просто встановити світлодіодний ліхтарик INOVA X2 на кермо велосипеда, зав'язати і щільно затягнути гумові шнури Gear Tie, після чого ви можете їхати.

Конструкція подвійного призначення дозволяє вам використовувати ліхтарик в якості велосипедного та ручного.

Проста установка і видалення без інструментів. Два світлових режими для додаткової універсальності - високої потужності і низької потужності.

Універсальне кріплення Lite Ride GT підходить для більшості ліхтарів і рулів. Зніміть ліхтарик з велосипедного керма і тримайте його в руках або ж підвісьте за допомогою гумових шнурів для ремонту велосипеда. Ви можете використовувати ліхтарик в якості світлового сигналу.

Зніміть ліхтарик з велосипедного керма і тримайте його в руках або ж підвісьте за допомогою гумових шнурів для ремонту велосипеда. Ви можете використовувати ліхтарик в якості світлового сигналу.

Технічні характеристики світлодіодного ліхтарика INOVA X2
Люмени: висока потужність - 150 | низька - 18
Колір світлодіода: білий
Час роботи (до): висока потужність - 1 година 10 хвилин, низька - 60 годин
Ефективна дальність (до): 135 метрів
Батарейки: 2 лужні AA батарейки (у комплекті)
Три робочого положення кришки ліхтарика включають режими високої і низької потужності, а також режим блокування
Розміри: Довжина - 14.83 см | Діаметр: 2,19 см | Діаметр головки: 2,80 см
Вага: 153,94 г

Тип
Велосипедный фонарь
Длина
148.3
Питание
АА батарейки
Бренд
Nite Ize

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Nite Ize» в категории «Фонарь»
Показать все модели