Фляга STANLEY Classic 0.23L темно-синяя


Нет в наличии
834 грн.
Наличные:
834 грн
Безнал:
1001 грн
Приватбанк:
898 грн.
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley Classic 0.23L темно-синяя - Фляга

Если Вы часто ходите в поход или на рыбалку, то можете понять необходимость этой простой и незамысловатой вещи. Карманная синяя фляжка Stanley Classic 0.23L вмещает в себя 230 граммов жидкости, в качестве которой может выступать не только вода, но и горячительные напитки. Особый дизайн предмета делает его удобным и безопасным как в хранении, так и в использовании. Предмет очень красив: это
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley Classic 0.23L темно-синя - Фляга

Якщо Ви часто ходите в похід або на риболовлю, то можете зрозуміти необхідність цієї простої і нехитрою речі. Кишенькова синя фляжка Stanley Classic 0.23L вміщає в себе 230 грамів рідини, в якості якої може виступати не тільки вода, але і міцні напої. Особливий дизайн предмета робить його зручним і безпечним як у зберіганні, так і у використанні. Предмет дуже гарний: це чудовий подарунок за вигідною ціною, який буде гідно оцінений кожнbv.

Технічні характеристики кишенькової фляги:

Об'єм - 230 мл;
Колір фляги - темно-синій;
Матеріал - нержавіюча сталь;
Гарантія - довічна.
Синя фляжка Stanley Classic 0.23L володіє стовідсотковою герметичністю, тому зберігати її в кишені - дуже легко і зручно. Рідина не проливається в кишені і сумці, що не може не радувати любителя активного життя. Темно-синій колір не виділяється на загальному тлі, тому зробити ковток води або іншого напою можна без залучення до своєї персони особливої ​​уваги. Фляжка створена на основі високоякісної сталі: вона не боїться падінь, а також інших тягот армійської і похідного життя.

Тип
Фляга
Объем
0.23 (Л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Туристическая посуда»
Показать все модели