Шумоизоляция Practik FLEX 15 1м х 0,75м


Есть в наличии
176 грн.
Наличные:
176 грн
Безнал:
220 грн
190 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

PRACTIK FLEX 15 1м х 0,75м - шумоизоляция
Материал уплотнительный самоклеящийся PRACTIK FLEX 15
Хорошая шумоизоляция просто необходима для любого автомобиля. Плохую шумоизоляцию можно определить даже при небольшой скорости транспортного средства, она негативно влияет на состояние человека, утомляет и приводит к слабой реакции водителя автомобиля, это может привести к нежелательным последствиям.
Устанавливая на автомобиль шумоизоляцию
Читать полностью
Технічні параметри:

PRACTIK FLEX 15 1м х 0,75м - шумоізоляція
Матеріал ущільнювальний самоклеящийся PRACTIK FLEX 15
Гарна шумоізоляція просто необхідна для будь-якого автомобіля. Погану шумоізоляцію можна визначити навіть при невеликій швидкості транспортного засобу, вона негативно впливає на стан людини, стомлює і призводить до слабкої реакції водія автомобіля, це може привести до небажаних наслідків.
Встановлюючи на автомобіль шумоізоляцію PRACTIK FLEX 15 ви не тільки приберете сторонні звуки а й утеплюєте салон автомобіля.
Даний матеріал не виділяє шкідливих токсичних речовин і неприємних запахів, не є небезпечним для здоров'я. Однією з важливих функцій є відновлення матеріалу при стисненні, ця функція спрощує монтаж матеріалу. Матеріал має стійкість до вологи і довговічне утримання з поверхнею на яку був проведений монтаж. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання.
Застосовується шумоізоляція в підлогу, арки коліс, стелю, багажник, перегородки моторного відсіку. Діапазон температур сягає від -50 до +150 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,40 кг
Ціна за лист (20 аркушів в упаковці)

Металлизированный слой
Нет
Размер листа
100x75 (см)
Толщина листа
15 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Добрый день. Подскажите, возможно использовать данный материал на крышу? Прикатал Шумофф L2, наверх приклеил Шумофф П4 - особо эфекта не ощутил, возможно ли наверх наклеить еще и Practik FLEX 15?

  Дима, 19.10.2014

  Да, можно наклеить, эффект будет однозначно !

  Ответ специалиста

  Добрый день. Интересует данный материал. Хочу положить на пол и арки (ford transit 2006), или лучше шумофф. Лежит вибра шумофф микс ф .

  Андрей , 30.08.2014

  Лучше взять шумофф

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Practik» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели