Шумоизоляция Practik PU-FLEX 0,5м х 0,75м


Нет в наличии
76 грн.
Наличные:
76 грн
Безнал:
91 грн
78 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

PRACTIK PU-FLEX 0,5м х 0,75м - шумоизоляция
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания
Читать полностью
Технічні параметри:

PRACTIK PU-FLEX 0,5м х 0,75м - шумоізоляція
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал PRACTIK PU-FLEX виготовлений з еластичного пінополіуретану з липким шаром, захищеним антиадгезионной прокладкою. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. Матеріал має властивість отпружінівает і стискатися до міліметра випрямлятися до колишньої форми робить його прекрасним ущільнювачем пластикових частин салону.
Застосовується шумоізоляція як ущільнювач різного роду стиків, швів і з'єднань, усуває скрип пластика. Пластичний, легко деформується і приймає вихідне або проміжний стан. Діапазон температур сягає від -45 до +150 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Ціна за лист

Тип
лист
Размер листа
75x50 (см)
Толщина листа
5 (мм)
Металлизированный слой
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Максим, 08.10.2014

    Добрый день! Подскажите чем лучше проантискрипить пластиковую торпеду изнутри, PRACTIK PU-FLEX 5 мм. или PRACTIK FLEX 5 мм. Спасибо!

    Эксперт avtozvuk.ua

    вообще два материала хорошие но учитывая что Practik - PU-FLEX имеет очень хорошие показатели влагостойкости и зашиты от ультрафиолетового излучения (солнце на торпедо) то наверно Practik - PU-FLEX


Другие модели марки «Practik» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели