Нет в наличии
43 грн.
Наличные:
43 грн
Безнал:
52 грн
106 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Verdani ППЭ АК 30/08 - Шумоизоляция
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания
Читать полностью
Технічні параметри:

Verdani ППЭ АК 30/08 - Шумоізоляція
Хороша шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал Verdani ППЕ АК виготовлений з пінополіетилену ламінованого фольгою з одного боку. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. Матеріал має властивість отпружінівает і стискатися до міліметра випрямлятися до колишньої форми робить його прекрасним ущільнювачем пластикових частин салону.
Застосовується шумоізоляція в ізоляції систем кондиціонування, вентиляції і трубопроводів, шумоізоляції автомобілів. Діапазон температур сягає від -45 до +150 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Ціна за лист

Тип
лист
Размер листа
75x50 (см)
Толщина листа
8 (мм)
Металлизированный слой
Есть

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Добрый день! очень заманчива цена на данный материал, но вопрос о качестве остается открытым. подскажите стоит л экономить на данном материале и какие аналоги данного утеплителя/шумоизоляции посоветуете? (авто ваз 2109). Спасибо.

  Дмитрий, 15.12.2015

  Лучше добавить и взять http://avtozvuk.ua/info/38096

  Ответ специалиста

  А вибрати так же нужно, или меньше?

  Сергей, 06.08.2015

  столько-же

  Ответ специалиста

  Добрый день! Подскажите, пожалуйста сколько нужно листов для оклейки geely ck 2? Этот материал подойдет? Двери, багажник, пол. И чем лучше обработать пол перед шумка?

  Сергей, 06.08.2015

  подойдет, нужно около 25 листов, перед шумкой нужно поклеить виброизоляцию http://avtozvuk.ua/info/80848

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Verdani» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели