Нет в наличии
486 грн.
Наличные:
486 грн
Безнал:
583 грн
Приватбанк:
506 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CONVOY DVR-03LED v.2 - Видеорегистратор

Автомобильный видеорегистратор считается записывающей видеокамерой и специально сконструирован для применения в автомобиле. Автоматическое включение и выключение записи упрощает использование. Устройство полностью автоматическое. При правильной настройке, Вам не потребуется выполнять практически никаких действий для видеозаписи. Встроенный поворотный дисплей сориентирует корректно установить и
Читать полностью
Технічні параметри:

CONVOY DVR-03LED v.2 - Відеореєстратор

Автомобільний відеореєстратор вважається записуючої відеокамерою і спеціально сконструйований для застосування в автомобілі. Автоматичне включення і виключення запису спрощує використання. Пристрій повністю автоматичне. При правильному налаштуванні, Вам не буде потрібно виконувати ніяких дій для відеозапису. Вбудований поворотний дисплей зорієнтує коректно встановити і направити об'єктив камери, а також подивитися зафіксований відеоролик у міру потреби. Реєстратор може працювати як від бортової мережі автомобіля, так і автономно від свого акумулятора.

Робота пристрою
• Під час запису відео або фото Ви можете збільшити зображення з 8 - кратним цифровим зум щоб захопити найбільш важливі деталі зображення.
• Після включення живлення пристрою запис почнеться автоматично, що записується інформація зберігається на карті пам'яті типу SD / MMC.
• Режим циклічної запису. Пристрій здійснює режим запису "по колу". В меню дозволяється задати тривалість відео фрагментів - 2,5 або 15 хвилин. При наповненні карти пам'яті всі колишні відеоролики стираються і на їх місце записуються нові. Таким способом можна мати повсякденний архів останніх подій.
• Запис по датчику руху. При включенні запису по датчику руху пристрій починає запис тільки після фіксування руху в зоні огляду відеокамери. Запис зупиняється при відсутності руху в зоні огляду через 5 секунд.
• Перегляд записів. Також в меню перегляду можна вибрати режим перегляду - Мініатюр або захистити записаний файл від видалення.
• Відтворення за допомогою зовнішнього монітора. Підключіть пристрій до зовнішнього монітора за допомогою AV кабелю входить в комплект поставки. Пристрій готовий до відтворення запису на екрані зовнішнього монітора.

Комплектація:
Відеореєстратор,
Адаптер живлення від прикурювача,
Кронштейн для кріплення на лобовому склі,
Акумулятор, USB - кабель,
Інструкція з експлуатації,
Гарантійний талон, упаковка.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
640x480 (VGA)
Корпус
откидной дисплей
Оснащение
аварийная кнопка, подсветка
Дополнительно
-
Тип крепления
присоска, не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
120
Экран
есть
Диагональ экрана
2.5 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Процессор
STK
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
mini USB, AV
Цвет
черный
Разрешение сенсора
0.3 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Convoy» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели