Есть в наличии
2015 грн.
Наличные:
2015 грн
Безнал:
2418 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CONVOY CANTEC-2XL - CAN-модуль

Подходит к iGSM-005 GSM.

Универсальный интерфейс CAN-шины Convoy CANTEC-2XL, предназначенный для подключения iGSM-003 (и других GSM-систем Convoy) к шине CAN автомобиля. Модуль определяет автомобиль и настраивается автоматически. Намного упрощает работу по установке охранной системы и позволяет избежать проблем с гарантией на электрооборудование.

Адаптер Convoy CANTEC-2XL получает
Читать полностью
Технічні параметри:

CONVOY CANTEC-2XL - CAN-модуль

Підходить до iGSM-005 GSM.

Універсальний інтерфейс CAN- шини Convoy CANTEC-2XL, призначений для підключення iGSM - 003 (та інших GSM -систем Convoy) до шини CAN автомобіля. Модуль визначає автомобіль і налаштовується автоматично. Набагато спрощує роботу з встановлення охоронної системи і дозволяє уникнути проблем з гарантією на електрообладнання.

Адаптер Convoy CANTEC-2XL отримує інформацію про стан автомобіля безпосередньо з шини CAN- bus автомобіля, розшифровує її і представляє в аналоговому вигляді, необхідному для зчитування сигналізацією. Модуль дозволяє коректно керувати через шину CAN штатної сигналізацією автомобіля, центральним замком, системою «комфорт», «аварійкою», відмиканням багажника. На деяких автомобілях CANTEC-2XL дозволяє запустити двигун.

Модуль має можливість альтернативного аналогового управління «аварійкою» та центральним замком (для автомобілів, у яких відсутнє управління ЦЗ та аварійною сигналізацією через шину CAN). CAN- інтерфейс має десять перепрограмованих виходів, два з яких із змінною полярністю. Кожному виходу можна привласнити будь-яку з 24 функцій. Чотири програмованих входи служать для керування пристроями автомобіля за допомогою модуля. Кожному входу може бути призначена одна з 8 функцій.

Список підтримуваних моделей автомобілів інтерфейсу Convoy CANTEC-2XL включає більше 250 одиниць і постійно розширюється. Серед основних марок: Audi, BMW, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Mercedes -Benz, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Volkswagen та інші (список автомобілів можна зкачати разом з інструкцією)

Налаштування модуля займає мало часу і не завдає клопоту. Для налаштування використовуються «Кнопка програмування » і світлодіодний індикатор, розташовані в корпусі модуля. Вибір моделі автомобіля відбувається автоматично. Після підключення до шини CAN, подачі живлення і проведення ряду простих дій (для більшості автомобілів - це включення / вимикання запалювання і закриття / відкриття автомобіля зі штатного брелока) модуль автоматично розпізнає автомобіль.

Основні переваги використання CAN -модуля Convoy CANTEC-2XL:
1. Можливість працювати з сучасними автомобілями з CAN- шиною з мінімальним ризиком пошкодити штатний електрообладнання;
2. Мінімізація «салонних» робіт з розбирання салону, пошуку та підключення проводів сигналізації до машини ;
3. Можливість залучати до установки працівників середньої кваліфікації;
4. Універсальний характер пристрою дозволяє оперативно реагувати на потреби установників, немає необхідності тримати на складі асортимент адаптерів для різних автомобілів;
5. Автоматичне і примусове узгодження модуля з авто;
6. Набагато спрощує роботу з встановлення сигналізації на автомобілі з CAN- шиною і дозволяє уникнути проблем з гарантією на електрообладнання.

Зовні модуль являє собою мініатюрний блок, що підключається до авто чотирма проводами: два дроти CAN- шини, плюс живлення 12 В і маса.

Комплект модуля складається з системного блоку, джгута проводів, інструкції та упаковки.

Тип
CAN модуль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Convoy» в категории «Модуль CAN, GSM, GPS»
Показать все модели