Нет в наличии
3378 грн.
Наличные:
3378 грн
Безнал:
4054 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LIGHTFORCE Filter 140 Striker Infra-Red FIRS - инфракрасный фильтр

Фильтр для Striker 140 мм, точечный

Используется с оборудованием для ночного видения и системами видеонаблюдения, работающими в ИК диапазоне. Защелкивающийся фильтр создает непроницаемую преграду для света, однако пропускает ИК лучи, что создает мощный и «дальнобойный» луч ночной подсветки.

Независимое тестирование показало, что ИК-фильтр Lightforce
Читать полностью
Технічні параметри:

LIGHTFORCE Filter 140 Striker Infra-Red FIRS - інфрачервоний фільтр

Фільтр для Striker 140 мм, точковий

Використовується з обладнанням для нічного бачення і системами відеоспостереження, що працюють в ІЧ діапазоні. Фільтр створює непроникну перешкоду для світла, однак пропускає ІЧ промені, що створює потужний і «далекобійний» промінь нічного підсвічування.

Незалежне тестування показало, що ІЧ-фільтр Lightforce блокує більше 99,6% видимого світла, проте з великою ефективністю пропускає ІЧ промені. Цей фільтр призначений для роботи з приладами нічного бачення, проте також прекрасно працює з системами відеоспостереження нового покоління і цифровими дзеркальними камерами і дозволяє отримувати зображення, використовуючи вбудований ІЧ-сенсор камери. Фільтри Lightforce монтуються на оптику діаметром 140, 170 і 240 мм. Майте на увазі, що фільтр не повністю блокує все видиме світло, ідентифікується легкий слід від нитки розжарювання, особливо, коли ліхтар знаходиться в русі. Також світло може пробиватися в місці стикання фільтру і корпусу фари - в цьому випадку обмотайте це місце непрозорою ізоляційною стрічкою.

Через підвищення температури при надітому фільтрі, Lightforce рекомендує встановлювати в ліхтарі лампочки потужністю не більше 50 Вт для тривалого використання.

Бренд
Light Force

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Light Force» в категории «Стекло»
Показать все модели