Снят с производства
3324 грн.
Наличные:
3324 грн
Безнал:
3989 грн
Приватбанк:
3657 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Chicco X-Pace 79240.30 - Детское автокресло

Автомобильное кресло X-pace группы 1 предназначено для перевозки в автомобиле детей весом от 9 до 18 кг (от 1 до 4 лет). Соответствует европейскому стандарту безопасности ECE R44/04.

Безопасность обеспечивают противоударная конструкция с прослойкой, поглощающей силу удара, и собственный ремень безопасности, имеющий единую систему натяжения и регулирующийся по росту ребенка.
Читать полностью
Технічні параметри:

Chicco X-Pace 79240.30 - Дитяче автокрісло

Автомобільне крісло X-pace групи 1 призначене для перевезення в автомобілі дітей вагою від 9 до 18 кг (від 1 до 4 років). Відповідає європейському стандарту безпеки ECE R44/04.

Безпеку забезпечують протиударна конструкція з прошарком, що поглинає силу удару, і власний ремінь безпеки, що має єдину систему натягу і регулюється по росту дитини.

Завдяки ексклюзивній системі безпеки, підголівники, прикріплені до ременів безпеки, можна легким рухом встановити на одну з 6 позицій. Це забезпечує комфорт і безпеку матері і дитини. Сидіння автокрісла Xpace можна встановити в 5 різних положеннях, щоб подорожувати легко і спокійно. Оббивка чохла виконана з якісних дихаючих і м'яких тканин.
Нові екстра міцні плечові ремені, що не скручуються і забезпечують дитині необхідний комфорт.

X-pace гарантує зручність для батьків - чохол можна легко зняти для прання без задіяння ременів. Це економить час і попереджає ризик подальшої неправильної установки ременів.

Вага: 8 кг
Колір: червоний
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Chicco» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели