Есть в наличии (1-2 дня)
172 грн.
Наличные:
172 грн
Безнал:
206 грн
173 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Spal 3560 0092 - удлинитель для сенсора

Каждый, в том числе и наиболее грамотный шофер, понимает, как сложно бывает припарковаться в ограниченных либо загроможденных участках, в темное время суток и в плохих атмосферных обстоятельствах. Ради того, чтобы успешно справиться с подобными ситуациями, и существуют парковочные системы. Безусловно, для каждого автомобильного устройства имеются собственные вспомогательные возможности, парковочный
Читать полностью
Технічні параметри:

Spal 3560 0092 - подовжувач для сенсора

Кожен, в тому числі і найбільш грамотний шофер, розуміє, як складно буває припаркуватися в обмежених або захаращених ділянках, в темний час доби і в поганих атмосферних обставин. Заради того, щоб успішно впоратися з подібними ситуаціями, і існують паркувальні системи. Безумовно, для кожного автомобільного пристрою є власні допоміжні можливості, паркувальний радар не виняток. Всі без винятку аксесуари парктроников можна поділити на основні і другорядні. До основних відноситься кабель-подовжувач для паркувального датчика Spal. Він призначений не тільки для заміни проводу після поломки, а й для модернізації. Довжина становить 2 метри.
Датчики паркування - необхідна складова частина паркувального радара, які відповідають за визначення дистанції до перешкоди. Кабель датчиків слід обережно розміщувати всередині бампера, збираючи їх в єдиний джгут. Зафіксувати проводку можна ізолентою або стяжними хомутами. Для виключення перетирання дротів датчиків від сталеві краю кузова машини і герметизації, в ущільнювальному кільці необхідно ножиком зробити проріз, через який протягнути дроти.

Тип
Проводка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Spal» в категории «Аксессуары раздела парковочные системы »
Показать все модели