Есть в наличии
32 грн.
Наличные:
32 грн
Безнал:
38 грн
33 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CarLife BT109 - Клеммы
Аккумуляторная клемма является неотъемлемой частью электрики автомобиля. И от ее качества зависит работоспособность всей электроники. Данные клеммы производства компании CarLife BT109 имеет много полезных функций и преимуществ. Они идут на тонкие клеммы аккумулятора. При изготовлении клемм используется очищенный свинец, для обеспечения высокой проводимости тока и минимизации потери мощности.
Стяжные болты позволяют
Читать полностью
Технічні параметри:

CarLife BT109 - Клеми
Акумуляторна клема є невід'ємною частиною електрики автомобіля. І від її якості залежить працездатність всієї електроніки. Дані клеми виробництва компанії CarLife BT109 має багато корисних функцій і переваг. Вони йдуть на тонкі клеми акумулятора. При виготовленні клем використовується очищений свинець, для забезпечення високої провідності струму і мінімізації втрати потужності.
Стяжні болти дозволяють міцно і надійно закріпити клему на акумуляторі не надаючи для цього великих зусиль. Кабель підключається до клем міцно затискається двома гвинтами. Перед експлуатацією необхідно змастити клеми спеціальним мастилом для того щоб вони не прикипали до клем акумулятора. Швидкоз'ємні клеми дають можливість легко і швидко від'єднати бортову мережу автомобіля від акумулятора. Знімаються дуже легко, досить потягнути їх вгору на себе і клема від'єднуються від токоотвода. Швидка змінність клем дозволяє запобігти саморазряд акумулятора, особливо в тих випадках коли коли відбувається тривалий простій автомобіля особливо зимовий період часу.
У комплекті йдуть дві клеми (+) і (-) упаковані в фірмовій упаковці.
Ціна вказана за комплект.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CarLife» в категории «Клеммы аккумулятора»
Показать все модели