Лейка CarLife FL001 чёрная


Есть в наличии
27 грн.
Наличные:
27 грн
Безнал:
32 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CarLife FL001 чёрная - Лейка

CarLife FL001 – пластиковая лейка с гофрированным носиком, который обеспечивает удобную заливку горюче-смазочных материалов в любое, даже самое труднодоступное заправочное отверстие. Особенно универсальна – гофрированный носик позволяет использовать лейку с любыми горловинами и держать воронку под любым углом, который требуется в конкретном случае, независимо от расположения заправочного отверстия, что
Читать полностью
Технічні параметри:

CarLife FL001 чорна - Лійка

CarLife FL001 - пластикова лійка з гофрованим носиком, який забезпечує зручну заливку паливно-мастильних матеріалів в будь-який, навіть самий важкодоступний заправний отвір. Особливо універсальна - гофрований носик дозволяє використовувати лійку з будь-якими горловинами і тримати лійку під будь-яким кутом, який потрібен в конкретному випадку, незалежно від розташування заправного отвору, що неможливо при використанні класичної лійки з прямим або косим жорстким носиком.
У воронці лійки передбачений спеціальний фільтр-сіточка, який не допускає потрапляння небажаних частинок в бак під час заливки. Фільтр знімний і легко миється.
Лейка CarLife FL001 вироблена з міцного пластику, який не реагує з паливно-мастильними матеріалами і не руйнується. При відповідному використанні, лійка прослужить власнику багато років. Особливістю пластика є його гладкість - не утримує рідини на своїх поверхнях і легко миється, завдяки чому одна лійка може бути використана для будь-яких технічних рідин: бензину, дизельного палива, масел і охолоджуючих рідин.
Завдяки розбірної конструкції, лійка CarLife FL001 займає дуже мало місця в бардачку, багажнику або навіть під сидінням.

Тип
гофрированная
Материал
пластик

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CarLife» в категории «Лейка»
Показать все модели