Нет в наличии
163 грн.
Наличные:
163 грн
Безнал:
196 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CarLife TG562 - Манометр цифровой

Цифровой манометр CarLife TG562 – измерительный прибор, предназначенный для измерения давления в шинах автотранспортных средств. Данный прибор позволит постоянно соблюдать оптимальное давление в шине, позволяющее предотвратит чрезмерный износ резины и улучшить стойкость автомобиля на дорогой, обеспечивая при этом комфортную и безопасную езду. Модель TG562 имеет 25мм LSD дисплей, который позволит комфортно
Читать полностью
Технічні параметри:

CarLife TG562 - Манометр цифровий

Цифровий манометр CarLife TG562 - вимірювальний прилад, призначений для вимірювання тиску в шинах автотранспортних засобів. Даний прилад дозволить постійно дотримуватися оптимальний тиск в шині, що дозволяє запобігти надмірний знос гуми і поліпшити стійкість автомобіля на дорогий, забезпечуючи при цьому комфортну і безпечну їзду. Модель TG562 має 25мм LSD дисплей, який дозволить комфортно зчитувати показники тиску, в двох одиницях вимірювання ATM/PSI, в діапазоні від 0,35-7Атм (20-100PSI). На корпусі розташована кнопка скидання тиску, що дозволить не одноразово проводити виміри, які не отсоединяя прилад від ніпеля. Корпус виконаний з ударостійкого пластика високої якості, з обрезиненной поверхнею, що захистить від механічних впливів і забезпечить тривалий термін служби пристрою. На корпусі розташоване світлодіодне підсвічування, що дозволяє проводити вимірювання навіть в темний час доби. Живлення приладу здійснюється від батареї LR44. Манометр, має корпус компактної форми і невеликих розмірів, який добре сидить в руці.

Перевага моделі:
• Високоточний цифровий манометр
• Діапазон вимірювання тиску 0,35-7,5Атм(20-100PSI)
• 25мм LSD дисплей
• Кнопка скидання показань
• Дві одиниці вимірювання ATM/PSI
• Ударостійкий прогумований корпус
• Зручна і компактна експлуатація
• Висока якість збірки
• Тривалий термін служби.

Тип
Цифровой манометр
Максимальное давление
7 (Атм)
Дисплей
ЖК
Дополнительный функциона
светодиодная подсветка, звуковая индикация, кнопка сброса
Тип питания
батарейки
Применение
мотоциклы, легковой транспорт
Тип упаковки
картонная упаковка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Досить непоганий манометр. З плюсів: компактний, цифровий, зручний. З мінусів: підсвітка там абсолютно не потрібна, все перемикається однією кнопкою - що є досить незручно, для того, щоб зробити повторне вимірювання, потрібно почекати секунд 15 доки значення не обнулиться або ж вимкнути і включити знову, вважаю, що для України одиниць вимірювання в Bar достатньо - всі решта просто зайві!

    Анатолій, 31.07.2015

Другие модели марки «CarLife» в категории «Манометр»
Показать все модели