Клеммы к проводам прикуривателя CarLife CP655


Есть в наличии (1-2 дня)
13 грн.
Наличные:
13 грн
Безнал:
16 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CarLife CP655 - Зажимы электрические
Включенные фары, свет в салоне, не включенное головное устройство или же попросту автомобиль долгое время не эксплуатировался может вызвать разряд аккумулятора.
Полный разряд аккумулятора это наверное самое худшее что может случится перед поездкой на работу, к друзьям или по иному важному делу. Во время таких ситуаций всегда придут на помощь электрические зажимы, часто в народе называются крокодилы
Читать полностью
Технічні параметри:

CarLife CP655 - Зажими електричні
Включені фари, світло в салоні, не включене головний пристрій або ж просто автомобіль довгий час не експлуатувався може викликати розряд акумулятора.
Повний розряд акумулятора це напевно найгірше що може трапиться перед поїздкою на роботу, до друзів або по іншому важливій справі. Під час таких ситуацій завжди прийдуть на допомогу електричні затиски, часто в народі називаються крокодили виробника CarLife серії CP655. Призначаються для заряду акумулятора, що сів від акумулятора іншого автомобільно кошти. Виготовляються з високоякісного металевого сплаву, завдяки чому здійснюється швидка передача енергії. Ручки затискачів покриті спеціальною приємною на дотик гумою. Дуже зручно сидять в руці, розтискних пружина дозволяє легко відкривати затискачі, завдяки чому підвищується зручність у використанні. Унікальний дизайн в якому виконані затискачі дозволяють максимально щільно охопити клему забезпечуючи при цьому швидку і надійну фіксацію. У комплекті є два затиску + і - позначені червоним і чорним кольором. Витримують максимальне надходження струму в 10А.
Незважаючи на низьку вартість, затискачі мають чудовою якістю яке не підведе в екстрених ситуаціях. Затискачі для заряду акумулятора це те що повинно бути в багажнику кожного автовласника.

Тип
Клеммы к проводам прикуривателя

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CarLife» в категории «Коннектор / Дистрибютор»
Показать все модели