Нет в наличии
68 грн.
Наличные:
68 грн
Безнал:
82 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Solar LS258 (2шт.) - автолампы светодиодные
Светодиодные лампочки послужат хорошей заменой старым галогенновым лампочкам, они светят намного ярче при потреблении электроенергии в десять раз меньше. Так же срок службы у них в пять раз больше. Используются, как вспомогательное внешне освещение, для габаритов, поворотов и стоп-сигналов. При равномерном распределении света и ярком излучении они помогают своевременно сообщить о своих намерениях
Читать полностью
Технічні параметри:

Solar LS258 (2шт.) - автолампи світлодіодні
Світлодіодні лампочки послужать гарною заміною старим галогенновим лампочкам, вони світять набагато яскравіше при споживанні електроенергії в десять разів менше. Також термін служби у них в п'ять разів більше. Використовуються, як допоміжне зовнішнє освітлення, для габаритів, поворотів і стоп-сигналів. При рівномірному розподілі світла і яскравому випромінюванні вони допомагають своєчасно повідомити про свої наміри іншим учасникам дорожнього руху, в уникненні аварійних ситуацій, не засліплюючи при цьому водія. Вони включаються миттєво, що при великій швидкості руху може мати велику перевагу. Використовуються ще й у внутрішньому освітленні салону.
Джерело світла потужні світлодіоди SMD 3528 White, при невеликих розмірах, один діод 3,5 × 2,8 мм, у них велика потужність і довгий строк служби. У даній моделі лампочок розташовані п'ять світлодіодів, які забезпечують яскраве світло. Робоча напруга 12 В. Лампочки T10 - без цокольні, роль його виконує патрон, два контакти якого притискаються до провідників. Може послужити заміною для лампочок W2,2W, W3W, W5W, WBT10, W16W. Розміри стандартні, а світлодіоди розташовані там де в галогеннових нитка розжарення.
У комплект входить дві лампочки.

Головной свет
габариты, повороты бок.
Задняя оптика
задний ход, стоп, стоп доп., номерной знак, противотуманная, габариты
Салон
приборная панель, салон, бардачок
В комплекте
2 лампы
Цвет свечения
желтый
Напряжение
12
Цоколи Т
T10
Цоколи W
W3W, W5W, W16W
ПРЕИМУЩЕСТВА
с обманкой
Поколения светодиодных ламп
до 5
Количество светодиодов
5
Тип светодиодов
SMD
Количество контактов
2
Упаковка
блистер
Страна производитель
Китай
Бренд
SOLAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «SOLAR» в категории «LED лампа»
Показать все модели