Есть в наличии (1-2 дня)
6 грн.
Наличные:
6 грн
Безнал:
7 грн
7 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Solar LF104 (2шт.) - автолампы светодиодные
Светодиодные лампочки послужат хорошей заменой старым галогенновым лампочкам, они светят намного ярче при потреблении электроенергии в десять раз меньше. Так же срок службы у них в пять раз больше. Используются, как вспомогательное внешне освещение, для противотуманных фар и стоп-сигналов. При равномерном распределении света и ярком излучении они помогают своевременно сообщить о своих намерениях
Читать полностью
Технічні параметри:

Solar LF104 (2шт.) - автолампи світлодіодні
Світлодіодні лампочки послужать гарною заміною старим галогенновим лампочкам, вони світять набагато яскравіше при споживанні електроенергії в десять разів менше. Такж термін служби у них в п'ять разів більше. Використовуються, як допоміжне зовнішнє освітлення, для протитуманних фар і стоп-сигналів. При рівномірному розподілі світла і яскравому випромінюванні вони допомагають своєчасно повідомити про свої наміри іншим учасникам дорожнього руху, в уникненні аварійних ситуацій, що не засліплюючи при цьому водія. Вони включаються миттєво, що при великій швидкості руху може мати велику перевагу. Використовуються ще й у внутрішньому освітленні салону для приладової панелі.
Джерело світла потужні світлодіоди White, при невеликих розмірах, у них велика потужність і довгий строк служби. У даній моделі лампочок розташований один світлодіод, який забезпечує яскраве світло. Робоча напруга 12 В, з номінальною потужністю 1.2 Вт. Лампочки T5/W2x4,6d - без цокольні, роль його виконує пластмасовий патрон, два контакти якого притискаються до провідників. Може послужити заміною для лампочок W1,2W, W2W, W2,3W. Конструкція лампочок міцна, стійка до ударів і вібрацій, а так само з хорошою теплопровідністю.
У комплект входить дві лампочки.

Задняя оптика
стоп доп.
Салон
приборная панель
В комплекте
2 лампы
Цвет свечения
белый
Мощность
1.2
Напряжение
24
Цоколи Т
T5
Цоколи W
W2x4.6d, W1.2W
ПРЕИМУЩЕСТВА
долгий срок службы
Поколения светодиодных ламп
до 5
Количество светодиодов
1
Тип светодиодов
Dip-Led
Количество контактов
2
Упаковка
блистер
Страна производитель
Китай
Бренд
SOLAR

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «SOLAR» в категории «LED лампа»
Показать все модели