Есть в наличии (1-2 дня)
2110 грн.
Наличные:
2110 грн
Безнал:
2532 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora RHM-02 - Радиомодуль моторного отсека

Среди функциональных возможностей Pandora RHM-02: управление сиреной, контроль состояния концевика капота, датчик температуры двигателя, а также дополнительный аналоговый вход контроля сигнала тахометра, который будет полезен в тех автомобилях в которых тахосигнал необходимо брать либо с топливных форсунок, либо с системы зажигания. Кроме того, в модуле предусмотрен и специальный кодовый
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora RHM-02 - Радіомодуль моторного відсіку

Серед функціональних можливостей Pandora RHM-02: управління сиреною, контроль стану кінцевика капота, датчик температури двигуна, а також додатковий аналоговий вхід контролю сигналу тахометра, який буде корисний у тих автомобілях в яких тахосигнал необхідно брати або з паливних форсунок, або з системи запалювання. Крім того, в модулі передбачений і спеціальний кодовий канал, який може управляти додатковими пристроями - наприклад модулем управління електромеханічним замком капота Pandora HM-05 або додатковим цифровим проводовим реле блокування. Чому додатковим? Та тому, що в Pandora RHM-02 є власне реле блокування з максимальним навантаженням в 20А і активацією по початку руху - всередині модуля інтегрований сучасний цифровий акселерометр, також практично повністю виключає помилкові спрацьовування при роботі системи запуску двигуна.

Радіотракт 2,4 ГГц в Pandora RHM-02 побудований на найсучаснішому трансивері від компанії Nordic NRF51822.
Даний трансивер є новітнім представником сімейства систем-на-кристалі (SoC - System-on-Chip) який відрізняється від попередника кращою вибірковістю і більш високою чутливістю, забезпечуючи майже дворазовий приріст в якості і максимально можливої ​​дальності зв'язку з базовим блоком системи на частоті 2, 4ГГц, а у випадку з Pandora RHM-02 - надійну роботу модуля під капотом автомобіля навіть в умовах високого рівня перешкод в радіоефірі. При розробці даного модуля нашими інженерами була вирішена і ще одне завдання - підвищення угоностойкості системи. У радіотракт Pandora RHM-02 була впроваджена система автоматичного контролю каналу зв'язку між модулем і базовим блоком. Користувач може в будь-який час включити інформування за допомогою СМС-соощенія при втраті зв'язку з підкапотним модулем, у разі якщо викрадачем застосовується «глушилка» на 2,4 ГГЦ. Таким чином застосування Pandora RHM-02 ще більше підвищує Безпечність і стійкість до угону автомобіля адже, в разі застосування «спецзасобів», автовласник буде проінформований про це як тільки включиться «глушилка», до того як почнеться безпосередньо угон, або посягання на автомобіль.

Pandora RHM-02 має дуже компактні габарити, а збільшена довжина проводів сирени, термодатчика, кінцевиків і кодового каналу (до 1500 мм), дозволить розмістити і сховати його в будь-якому місці моторного відсіку автомобіля без необхідності нарощування проводів. При цьому радіомодуль володіє низьким енергоспоживанням, яке завдяки застосуванню сучасних компонентів працюють в режимі «Low energy» в середньому не перевищує 5-7 мА!

Тип
Подкапотный модуль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Датчик к сигнализации»
Показать все модели