Есть в наличии (1-2 дня)
2894 грн.
Наличные:
2894 грн
Безнал:
3473 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora RHM-05 - Радиомодуль моторного отсека

Данный модуль позволяет значительно упростить монтаж охранных систем Pandora и Pandect X, исключить необходимость протяжки проводов в подкапотное пространство автомобиля (на современных автомобилях, с их экстремально плотной компоновкой агрегатов, протяжка проводов в подкапотное пространство может стать весьма трудоемкой задачей с большой вероятностью повреждения жизненно важных систем
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora RHM-05 - Радіомодуль моторного відсіку

Даний модуль дозволяє значно спростити монтаж охоронних систем Pandora і Pandect X, виключити необхідність протягання проводів в підкапотний простір автомобіля (на сучасних автомобілях, з їх екстремально щільним компонуванням агрегатів, протяжка проводів в підкапотний простір може стати досить трудомістким завданням з великою ймовірністю пошкодження життєво важливих систем автомобіля: гальмівної системи, рульового управління, систем забезпечення активної безпеки і т.д.).
RHM-05 здійснює комутацію необхідних ланцюгів в підкапотному просторі і транслювання статусної інформації системи і команд управління від базового блоку по радіоканалу на 2,4 GHz.
Серед функціональних можливостей Pandora RHM-05: управління сиреною, контроль стану концевика капота, додатковий аналоговий вхід контролю сигналу тахометра, який буде корисний у тих автомобілях, в яких тахосігнал необхідно брати або з паливних форсунок, або з системи запалювання.

Ну а самою головною відмінністю стало впровадження (за численними проханнями користувачів і професіоналів) функції управління замком капота, з абсолютно новою потужною схемою управління електромеханічним замком капота з урахуванням стану концевика капота, а також всіма фірмовими алгоритмами роботи, які так полюбилися користувачам.
Ну а власників найпопулярніших телеметричних систем Pandora 39ХХ і Pandora 5000New новий модуль порадує наявністю двох датчиків температури - двигуна і навколишнього повітря.

Радіотракт 2,4 ГГц в Pandora RHM-05 побудований на найсучаснішому трансивері від компанії Nordic NRF51822.
Даний трансивер є новітнім представником сімейства систем-на-кристалі (SoC - System-on-Chip) який відрізняється від попередника кращою вибірковістю і більш високою чутливістю, забезпечуючи майже дворазовий приріст в якості і максимально можливої ​​дальності зв'язку з базовим блоком системи на частоті 2, 4ГГц, а у випадку з Pandora RHM-05 - надійну роботу модуля під капотом автомобіля навіть в умовах високого рівня перешкод в радіоефірі. При розробці даного модуля нашими інженерами була вирішена і ще одне завдання - підвищення угоностойкості системи. У радіотракт Pandora RHM-05 була впроваджена система автоматичного контролю каналу зв'язку між модулем і базовим блоком. Користувач може в будь-який час включити інформування за допомогою СМС-соощенія при втраті зв'язку з підкапотним модулем, у разі якщо викрадачем застосовується «глушилка» на 2,4 ГГЦ. Таким чином застосування Pandora RHM-05 ще більше підвищує Безпечність і стійкість до угону автомобіля адже, в разі застосування «спецзасобів», автовласник буде проінформований про це як тільки включиться «глушилка», до того як почнеться безпосередньо угон, або посягання на автомобіль.

Pandora RHM-05 має дуже компактні габарити, а збільшена довжина проводів сирени, термодатчика, кінцевиків і кодового каналу (до 1500 мм), дозволить розмістити і сховати його в будь-якому місці моторного відсіку автомобіля без необхідності нарощування проводів. При цьому радіомодуль володіє низьким енергоспоживанням, яке завдяки застосуванню сучасних компонентів працюють в режимі «Low energy» в середньому не перевищує 5-7 мА!

Тип
Подкапотный модуль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Датчик к сигнализации»
Показать все модели