Реле Pandora RMD-7


Нет в наличии
4465 грн.
Наличные:
4465 грн
Безнал:
5358 грн
Приватбанк:
4678 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora RMD-7 - Релейный модуль автозапуска

Интерфейсный модуль Pandora RMD-7 работает по специальной цифровой шине с охранными системами Pandora серии DXL 39xx, DXL 5000 New, а также микросигнализацией Pandect X-1100 — он позволяет расширить возможности автосигнализаций, особенно при монтаже на автомобили, для которых необходимо использование аналоговых подключений.

Подключив Pandora RMD-7 к любой из вышеперечисленных систем, вы
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora RMD-7 - Релейний модуль автозапуску

Інтерфейсний модуль Pandora RMD-7 працює за спеціальною цифровою шин з охоронними системами Pandora серії DXL 39xx, DXL 5000 New, а також мікросигналізацією Pandect X-1100 - він дозволяє розширити можливості автосигналізацій, особливо при монтажі на автомобілі, для яких необхідне використання аналогових підключень.

Підключивши Pandora RMD-7 до будь-якої з перерахованих вище систем, ви отримаєте додаткові 6 вільно програмованих таймерних каналів (при цьому 4 з них будуть мати здатність навантаження до 20 А), аналоговий тахометричний вхід і додаткові входи контролю положення стоянкового гальма / селектора АКПП і свічок накалу.

Основна перевага модуля полягає в наявності вбудованого безключевого обхідника іммобілайзера iDatalink ADS-BLADE AL, який дозволяє реалізувати коректний дистанційний і автоматичний старт двигуна із збереженням всіх штатних ключів. Модуль підтримує більше 5500 моделей автомобілів - на багатьох з них можуть бути збережені функції штатної охорони при працюючому двигуні.

Застосування Pandora RMD-7 позитивно позначається на безпеці завдяки управлінню спеціальною цифровою шиною, а також дозволяє автовласникові заощадити, тому що вартість даного модуля значно нижче вартості виготовлення додаткового ключа для багатьох автомобілів.

Максимальный ток нагрузки
20
Тип
Модуль запуска двигателя
Напряжение
12
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Реле»
Показать все модели