Автомобильный аккумулятор Rocket 6CT-45 Аз Asia (SMF NX100-S6S)


Есть в наличии
1572 грн.
Наличные:
1572 грн
Безнал:
1965 грн
Приватбанк:
1347 грн.При сдаче старого АКБ
Цена действительна при сдаче старого аккумулятора аналогичной ёмкости в магазинах сети или при доставке курьером по Киеву, 1ач = 5грн.
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
18 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Внимание! Самая выгодная акция только в сети «База Автозвука» - деньги или скидка за БУ аккумулятор - 1ач=5грн.
 
Выгоды для покупателя.
Сдайте Б/у аккумулятор и получите деньги или скидку на новый аккумулятор.
 
Условия.
Если Вы хотите получить деньги за нерабочий АКБ, необходимо привезти отработанный АКБ в любой из наших магазинов .
 
Получить скидку на новый АКБ  можно при оформлении заказа в Интернет-магазине (только г.Киев), или в любом розничном магазине «База Автозвука»  .
 
Обратите внимание.
Количество аккумуляторов не ограничено!
 
Расчет скидки.
1 амперчас равен 5 грн, т.е. , если Ваш аккумулятор имеет емкость 60Ач, то Вы получаете скидку 300грн !!
 
На нашем сайте Вы можете ознакомиться со всем ассортиментом аккумуляторов по ссылке .
 
*Акция проходит на постоянной основе.
 
відобразити українською
Технические параметры:

Rocket 6CT-45 Аз Asia (SMF NX100-S6S) - аккумулятор

SMF Rocket – это серия полностью необслуживаемых аккумуляторов, то есть нет необходимости доливать в них воду. Также аккумуляторы этой серии имеют индикатор заряда.

Такие известные марки авто, как Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen и другие, сходят с конвейера с аккумуляторами ROCKET. Это их оригинальные комплектующие.
Автомобильные аккумуляторы ROCKET изготавливаются по
Читать полностью
Технічні параметри:

Rocket 6CT-45 Аз Asia (SMF NX100-S6S) - акумулятор

SMF Rocket – це серія акумуляторів, що зовсім не потребує обслуговування, тобто немає необхідності доливати у них воду. Також акумулятори цієї серії мають індикатор заряджання.
Такі відомі марки авто, як Daewoo, Hyundai, Kia, Volkswagen та інші, сходять з конвеєра з акумуляторами ROCKET. Це їхні оригінальні комплектуючі.
Автомобільні акумулятори ROCKET виготовляються за сучасними технологіями і забезпечують надійний запуск двигуна за будь-яких погодних умов.
Під час виробництва пластин для батарей ROCKET використовується «тягнена» технологія, заснована на передових конструктивних і технологічних розробках. Така технологія подовжує термін служби батареї та в десятки разів збільшує стійкість до корозії завдяки зменшенню величини «зерен» активної маси пластини. Для виготовлення пластин застосовується свинцево-кальцієвий сплав. Це дозволяє уникати небажаних ефектів, що виникають при застосуванні стандартного сплаву із вмістом сурми, наприклад, саморозряджання, інтенсивного газоутворення та втрати води. Підвищується працездатність батареї при високих температурах, збільшується пускова потужність при негативних температурах.
Розташування міжпластинного кріплення по центру електродів значно збільшує опір відриву пластин в умовах сильної вібрації.
Всі акумулятори мають патентовану кришку з газовідводами та вбудованим полум'ягасником, що запобігає можливому вибуху через іскри ззовні, мінімізує витік кислоти і захищає батарею від попадання всередину пилу та дрібних частинок.

Global Battery Co Ltd. – найбільший завод-виробник джерел струму в Південній Кореї. Завод було засновано в 1952 році як дослідницький та виробничий центр із виготовлення кислотних акумуляторних батарей, а вже на початку 80-х років він вийшов на рівень міжнародних компаній-виробників АКБ.

За довгу історію існування компанія Global Battery зарекомендувала себе як надійний виробник продукції, перевіреної часом та якістю. Global Battery має бездоганну репутацію та є лідером з виробництва та продажу акумуляторів у Південній Кореї, а також входить у п'ятірку найбільших виробників акумуляторів у світі.

Плюсовая клемма
+ слева
Исполнение корпуса
азиат
Емкость
45 (Ач)
Пусковой ток
400 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
необслуживаемые
Тип крепления
верхнее
Длина
238 (мм)
Ширина
129 (мм)
Высота
220 (мм)
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Rocket» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели