Моторное масло MOTUL 8100 X-clean 5W-30 4л


Нет в наличии
1280 грн.
Наличные:
1280 грн
Безнал:
1600 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MOTUL 8100 X-clean 4л - Синтетическое моторное масло

Объем: 4 л
Нормы: ACEA A5/B5/C2, API SM/CF
Вязкость: 5W-30

Высокотехнологичное 100% синтетическое энергосберегающее моторное масло. Специально разработано для автомобилей последнего поколения, оснащенных бензиновыми и дизельными двигателями в т.ч. с непосредственным впрыском, отвечающих требованиям норм Евро IV и Евро V и требующих использования в них масла
Читать полностью
Технічні параметри:

MOTUL 8100 X-clean 4л - Синтетичне моторне масло

Об'єм: 4 л
Норми: ACEA A5/B5/C2, API SM / CF
В'язкість: 5W-30

Високотехнологічне 100% синтетичне енергозберігаюче моторне масло. Спеціально розроблено для автомобілів останнього покоління, оснащених бензиновими і дизельними двигунами в т.ч. з безпосереднім уприскуванням, що відповідають вимогам норм Євро IV і Євро V і вимагають використання в них масла стандарту ACEA C2: масла з низькою високотемпературної в'язкістю HTHS (менше 3,5 mPa / s), зниженим вмістом сульфатної золи (0,8%), фосфору (0.07% -0.09%), сірки (0.3%) - «Mid SAPS».

Сумісно з усіма типами бензинових і дизельних двигунів, в яких передбачено використання енергозберігаючого масла: стандарти ACEA С2 або A5/B5. Масло має схвалення PSA B71 2290 від PEUGEOT CITROEN AUTOMOBILE і RN0700 від RENAULT. Сумісно з каталітичними конвертерами і фільтрами саж системи очищення вихлопних газів. Деякі двигуни не призначені для використання в них даного типу масел, тому перед використанням цього продукту необхідно звіритися з керівництвом по експлуатації автомобіля.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MOTUL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели