Моторное масло MOTUL 6100 Synergie 15W50 2л (387102)


Нет в наличии
526 грн.
Наличные:
526 грн
Безнал:
658 грн
Приватбанк:
570 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MOTUL 6100 Synergie 15W50 2л (387102) - Синтетическое моторное масло

Объем: 2 л
Класс качества: ACEA A3/B4, API SL/CF
Вязкость: 15W-50

Моторное масло специально разработанное для новых мощных автомобилей, с большой литровой мощностью. Турбо-дизельные двигатели с прямым впрыском, бензиновые двигатели с инжектором и катализатором. Совместимо со всеми типами топлива: бензин (этилированный/неэтилированный), дизельное
Читать полностью
Технічні параметри:

MOTUL 6100 Synergie 15W50 2л (387102) - Синтетичне моторне масло

Об'єм: 2 л
Клас якості: ACEA A3/B4, API SL / CF
В'язкість: 15W-50

Моторне масло спеціально розроблене для нових потужних автомобілів, з великою літровою потужністю. Турбо-дизельні двигуни з прямим уприскуванням, бензинові двигуни з інжектором і каталізатором. Сумісно з усіма типами палива: бензин (етилований / неетилований), дизельне паливо, скраплений газ.

Стандарт ACEA B4 вимагає від масел підвищених мийно-диспергуючих властивостей і стійкість до підвищення в'язкості в присутності сажі, що продукується дизельними двигунами з безпосереднім уприскуванням (крім насосфорсунків групи VW: передбачено використання Motul Specific 505.01 5W-40).
Новий стандарт API SL більш суворий, ніж API SJ в області стійкості до старіння (збільшений середній міжзмінний інтервал) реалізовані антиокислювальні властивості, має постійну в'язкість, припускає стійкість до появи опадів і відкладень в картері, має поліпшені протизносні і миючо-диспергуючі властивості.
Мастило поліпшено застосуванням синтетичної базової основи, що забезпечує дуже високу змащувальну здатність, зменшується тертя, летючість і забезпечується стійкість до впливу високих температур в сучасних двигунах.
Підвищена в'язкість при високій температурі (SAE 50) повністю адаптована для роботи в двигунах, схильних до підвищеної витрати масла. Дуже ефективно запобігає відкладенню і підтримує двигун в чистоті.
Володіє антиокисними, протизношувальними, антикорозійними і антипінними властивостями.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MOTUL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели