Защитное покрытие HI-GEAR HG5756 454г


Есть в наличии
224 грн.
Наличные:
224 грн
Безнал:
269 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

HI-GEAR HG5756 454г - Антикоррозийное покрытие с резиной

Антикоррозионное покрытие автомобилей нуждается в обязательном периодическом обновлении, под действием перепадов температур, дорожной грязи, соли и осадков в защитном слое антикоррозионного покрытия образуются трещины и не защищенные участки, что приводит к образованию очагов коррозии, а затем и к гниению кузова. Периодическое обновление защитного антикоррозионного слоя позволяет в
Читать полностью
Технічні параметри:

HI-GEAR HG5756 454г - Антикорозійне покриття з гумою

Антикорозійне покриття автомобілів потребує обов'язкового періодичного оновлення, під дією перепадів температур, дорожнього бруду, солі та опадів в захисному шарі антикорозійного покриття утворюються тріщини і не захищені ділянки, що призводить до утворення осередків корозії, а потім і до гниття кузова. Періодичне оновлення захисного антикорозійного шару дозволяє в 2-3 рази продовжити життя найдорожчої деталі вашого автомобіля - кузова. Гумовмісне покриття призначене для оновлення та відновлення захисного шару, а також антикорозійної обробки днища кузова автомобіля, арок коліс, крил, фартухів, лонжеронів і нижніх поверхонь порогів. Покриття швидко висихає і утворює еластичний водонепроникний захисний шар. Спеціально розроблена формула Hi-Gear HG5756 надає покриттю надійні антикорозійні властивості і забезпечує захист кузова від усіх видів атмосферного впливу, дорожньої солі, бруду та протиожеледних реагентів. Антикор Hi-Gear HG5756 має гарну морозостійкістю і адгезію до металу.

Переваги:
HG5756 містить ефективні інгібітори корозії
Зупиняє і запобігає іржавіння кузова
Антикор Hi-Gear з гумовим наповнювачем покращує звуко- і теплоізоляцію кузова
Утворює захисний шар, який надовго зберігає свої властивості, залишається еластичним і не розтріскується
Використовується при професійному кузовному ремонті для захисту зварних швів і внутрішніх поверхонь нових кузовних панелей (рекомендується обробляти крила, двері, фартухи, капоти, багажники до установки на машину)
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    На сколько элементов хватает одной банки?

    Алекс, 18.06.2015

Другие модели марки «HI-GEAR» в категории «Антикоррозийное покрытие»
Показать все модели