Моторное масло ARAL MegaTronic SAE 10W-60 4л


Есть в наличии (1-2 дня)
1371 грн.
Наличные:
1371 грн
Безнал:
1714 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Aral MegaTronic SAE 10W-60 4л - Синтетическое моторное масло

Объем: 4 л
Вязкость: 10W-60
Спецификации: ACEA A3/B3, A3/B4; API SN/CF

Aral MegaTronic 10W-60 – это продукт, обеспечивающий повышенную защиту от износа и предназначенный для использования в различных двигателях со спортивными характеристиками.

Испытания двигателей гоночных автомобилей подтверждают, что он обеспечивает защиту двигателя при быстрой
Читать полностью
Технічні параметри:

Aral MegaTronic SAE 10W-60 4л - Синтетичне моторне масло

Об'єм: 4 л
В'язкість: 10W-60
Технічні вимоги: ACEA A3/B3, A3/B4; API SN / CF

Aral MegaTronic 10W-60 - це продукт, що забезпечує підвищений захист від зносу і призначений для використання в різних двигунах зі спортивними характеристиками.

Випробування двигунів гоночних автомобілів підтверджують, що він забезпечує захист двигуна при швидкій їзді, при високотемпературному або важкому режимі експлуатації. Може використовуватися для перебудованих автомобілів і автомобілів з високими експлуатаційними характеристиками.

Гарантує необхідні для гонок технічні характеристики для сильно перебудованих двигунів, використовуваних для змагань, забезпечуючи запас потужності.

Характеристики:
• Синтетичне моторне мастило для спортивних автомобілів або спортивного стилю управління. Гарантує кращий захист від зносу на гранично високих обертах і термонагрузке.
• Висока в'язкість забезпечує масляну плівку найвищої міцності, що знижує ймовірність задирів на тертьових деталях двигуна в режимі спортивних змаганнях або за аналогічних навантаженнях.
• Синтетична основа класу в'язкості SAE 60 гарантує мінімальну витрату мастила і стійкість до високих температур. У той же час низькотемпературні в'язкі характеристики згідно SAE 10W забезпечать легкий запуск взимку і високу плинність, тобто економію палива на «холоднії» фазі роботи двигуна.
• Пакет присадок відмінно впорається з можливими забрудненнями, які можуть виникати через неякісного палива, і ваш двигун залишиться у блискучій чистоті.
• Мастило витримує екстримально високі температури (до 180 градусів в піддоні) без наслідків для двигуна.
• ARAL MegaTronic SAE 10W-60 застосовується в бензинових і дизельних двигунах забезпечуючи гарне змащення і зменшуючи знос двигуна.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARAL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели