Преобразователь уровня Hollywood HLC 2


Есть в наличии
470 грн.
Наличные:
470 грн
Безнал:
564 грн
Приватбанк:
489 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Преобразователь Hollywood HLC 2
2-канальный преобразователь от производителя Hollywood , построенный на основе резистивных делителей, понижающий сигнал громкоговорителя от головного устройства до уровня RCA-входов внешнего усилителя. Позволяет подключить стереосистему, которая не имеет выходов RCA (CINCH) к внешнему усилителю мощности. Преобразователь не имеет регулировки уровня выходного сигнала. Конструкция основана на простом резистивном
Читать полностью
Технічні параметри:

Перетворювач Hollywood HLC 2
2-канальний перетворювач від виробника Hollywood, побудований на основі резистивних подільників, понижуючий сигнал гучномовця від головного пристрою до рівня RCA-входів зовнішнього підсилювача. Дозволяє підключити стереосистему, яка не має виходів RCA (CINCH) до зовнішнього підсилювача потужності. Перетворювач не має регулювання рівня вихідного сигналу. Конструкція заснована на простому резистивном делителе, це означає, що перетворювач не заважає частотній характеристиці аудіосигналу. Виготовлений з міцного алюмінієвого корпусу високої якості, він додатково екранує систему від зовнішніх перешкод які негативно відображаються на звучанні аудіосистеми автомобіля. Мідні дроти знаходяться в міцної але в той же час еластичною ізоляції. Даний перетворювач призначається для головних пристроїв з максимальною вихідною потужністю до 20 Вт. Регульований рівень гучності - до 50 RMS на канал. Є два виходи RCA, це лівий і правий канал, вони призначені для підключених до входів RCA підсилювача потужності. Перетворювач можна встановити поряд з автомобільним стереосистемою, гучномовцями або безпосередньо на підсилювачі, якщо немає інших пристроїв або установок, які є джерелом сильних електричних перешкод.

Тип
Преобразователь уровня

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Добрый день. Купил у вас данный преобразователь. Вопрос по подключению: - Со звуком все понятно. - Питание? Из пяти проводов - 4 входа на звук, а пятый?

    Евгений, 20.05.2016

    на массу

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Hollywood» в категории «Адаптер»
Показать все модели