Есть в наличии (1-2 дня)
3499 грн.
Наличные:
3499 грн
Безнал:
4374 грн
Приватбанк:
3509 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Intertool DT-1507 - Минимойка для авто

Напряжение питания: 230 В
Потребляемая мощность: 2200 Вт
Производительность: 5.5 л/мин
Тип насоса: коаксиально-плунжерный
Тип двигателя: коллекторный
Рабочее давление: 110-165 бар
Длина шланга: 8 м
Длина сетевого шнура: 5 м

Новый дизайн данной модели – это абсолютный прорыв в инженерном решении и конструктивной разработке. Это, пожалуй, самая мощная мойка в
Читать полностью
Технічні параметри:

Intertool DT-1507 - Мінімийка для авто

Напруга живлення: 230 В
Споживана потужність: 2200 Вт
Продуктивність: 5.5 л / хв
Тип насоса: коаксиально-плунжерний
Тип двигуна: колекторний
Робочий тиск: 110-165 бар
Довжина шланга: 8 м
Довжина мережевого шнура: 5 м

Новий дизайн даної моделі - це абсолютний прорив в інженерному рішенні і конструктивній розробці. Це, мабуть, найпотужніша мийка в асортименті INTERTOOL.

При максимальній потужності електричного двигуна вона споживає всього 5.5 літрів води і створює тиску до 165 бар. Довжина шланга, який йде в комплекті становить 8 метрів, а довжина мережевого кабелю - 5 метрів.

Електричний двигун потужністю 2200 Вт ефективно створює робочий тиск і дозволяє вимивати весь засохший бруд. Крильчатка охолодження двигуна додатково захищена від попадання крапель води кришкою. Також, ефективне природне охолодження і тепловіддача відбувається за рахунок великої кількості отворів на корпусі.

Мінімально створюваний тиск мийки 110 бар, а максимальний тиск, він же робочий - 165 бар. Зверніть увагу, на те, що миття створює дуже великий робочий тиск. Не спрямовуйте струмінь на людину.

У комплекті з мийкою йде шланг високого тиску на котушці, а котушка вмонтована у верхню рукоятку мийки. Котушка для шланга має складається рукоятка для швидкого накручування шланга.

Комплектація додатково оснащена двома насадками. Одна насадка призначена для миття водою, а друга насадка призначена для піни. Також є подовжувач, який накручується на пістолет, і різьбова насадка для шланга, яка накручується на відповідну частину в нижній частині корпусу мийки високого тиску DT-1507. Якщо ви не використовуєте будь-яку насадку, то її можна просто закріпити на корпус очищувача.

На рукоятці пістолета розташований фіксатор, необхідний для запобігання раптового натискання на курок пістолета, що б убезпечити себе та оточуючих.

Складові мийки DT-1507
Роз'єми для підключення шлангів
Нижня частина корпусу оснащена двома роз'ємами - впускний отвір для води, що надходить з водопровідного джерела і випускний отвір з швидко з'єднанням, яке подається на пістолет. Вхідний отвір має сітчастий фільтр грубої очистки.

Включення / Виключення очищувача DT-1507
Включається мийка дуже легко. Після того, як ви проведете монтаж всіх складових, поверніть ручку старту в положення «ON». Мийка в лічені секунди створить потужний тиск, тому міцно тримайте рукоятку пістолета.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Подскажите пожалуйста что выбрать данную модель или к3 для мойки авто

  Игорь, 29.06.2016

  лучше эта

  Ответ специалиста

  Здравствуйте. Давно хочу приобрести мойку но не знаю какую купить INTERTOOL хорошая фирма? Что лучше купить INTERTOOL DT-1507 или Karcher K 2 Premium 1.673-305.0.

  Виталий, 11.09.2014

  Karcher K 2 Premium 1.673-305.0

  Ответ специалиста

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Минимойка»
Показать все модели