Нет в наличии
4090 грн.
Наличные:
4090 грн
Безнал:
4908 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kaymar K6005 - Фаркопный язык

Фаркоп - обязательный элемент, который позволяет перевозить крупногабаритные и тяжелые грузы на прицепе. Кроме того, фаркоп является незаменимым помощником в случае, когда необходимо вытащить посторонний автомобиль. Фаркопы бывают американского и европейского типов. Главное их различие это крепление шарового узла. У европейских фаркопов монтаж шарового узла осуществляется на поперечную балку с помощью болтов
Читать полностью
Технічні параметри:

Kaymar K6005 - Фаркопний язик

Фаркоп - обов'язковий елемент, який дозволяє перевозити великогабаритні і важкі вантажі на причепі. Крім того, фаркоп є незамінним помічником у випадку, коли необхідно витягти сторонній автомобіль. Фаркопи бувають американського і європейського типів. Головна їхня відмінність це кріплення кульового вузла. У європейських фаркопов монтаж кульового вузла здійснюється на поперечну балку за допомогою болтів або замку. Кріплення фаркопов американського типу здійснюється з'єднанням квадрат в квадрат. Фаркопний язик Kaymar виглядає як спеціальним чином вигнута пластина. Вона має підвищену товщину і також може називатися кульовим вузлом. До нього і приєднується безпосередньо куля фаркопа. З'єднання відрізняється особливою простотою: фаркопний язик вставляється в пустотілий квадрат фаркопа, який розташовується на автомобілі. У цей момент горизонтальні отвори поєднуються, вставляється стопорний палець і закривається за допомогою пружинної скоби.

Фаркопний язик Kaymar універсальний і сумісний з усіма фаркопами американського стандарту. Модель відрізняється функціональністю експлуатації, високою якістю і довговічністю використання. З його допомогою ви зможете надійно встановити фаркоп на свій автомобіль.

Тип
Фаркопный язык

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kaymar» в категории «Аксессуары к фаркопам»
Показать все модели