Нет в наличии
1003 грн.
Наличные:
1003 грн
Безнал:
1204 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kaymar K6015 - Шплинт фаркопный

Фаркоп вне зависимости от автомобиля - один из самых распространенных элементов, которые используют автомобилисты. При его помощи к транспорту можно присоединить прицеп, а в случае необходимости авто можно превратить в тягач и прийти на помощь к другому водителю. Фаркопы имеют три основных вида: стационарные, съемные и фланцевые. Каждый из них имеет свои особенности и преимущества. Большинство
Читать полностью
Технічні параметри:

Kaymar K6015 - Шплінт фаркопний

Фаркоп незалежно від автомобіля - один з найпоширеніших елементів, які використовують автомобілісти. При його допомозі до транспорту можна приєднати причіп, а в разі потреби авто можна перетворити в тягач і прийти на допомогу до іншому водієві. Фаркопи мають три основних види: стаціонарні, знімні і фланцеві. Кожен з них має свої особливості і переваги. Більшість виробників також випускають фаркопи які призначені під конкретну марку і модель автомобіля. Установку фаркопа можна здійснювати як самостійно, так і за допомогою фахівців. Для монтажу фаркопа в залежності від конкретних моделей можуть бути використані різні деталі, серед яких - фаркопний шплінт.

Шплінт фаркопний Kaymar K6015 є необхідним елементом для здійснення монтажу фаркопа на автомобіль. Даний інструмент здатний гарантувати надійну установку фаркопа, і як наслідок його безпечну експлуатацію. Матеріалом виготовлення моделі послужив високоякісний метал. Він володіє удароміцними властивостями. Шплінт фаркопний Kaymar K6015 відрізняється високою якістю виконання, міцність і зносостійкість. Виріб має міжнародний сертифікат якості.

Тип
Шплинт

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kaymar» в категории «Аксессуары к фаркопам»
Показать все модели