Буксировочная стропа ARB ARB705


Есть в наличии (1-2 дня)
2751 грн.
Наличные:
2751 грн
Безнал:
3301 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ARB ARB705 - Буксировочный фал

Длина: 9 м
Ширина: 60 мм
Максимальная нагрузка: 8000 кг

Специально спроектированные буксировочные фалы ARB эффективны при вытаскивании застрявшего внедорожника при наличии еще одного транспортного средства. Буксировочная стропа растягивается под нагрузкой, чтобы избежать разрыва. Буксировочные стропы весят гораздо меньше металлических буксировочных тросов. Буксировочный фал с разрешенной
Читать полностью
Технічні параметри:

ARB ARB705 - Буксирувальний фал

Довжина: 9 м
Ширина: 60 мм
Максимальне навантаження: 8000 кг

Спеціально спроектовані буксирувальні фали ARB ефективні при витягуванні застряглого позашляховика за наявності ще одного транспортного засобу. Буксирувальна стропа розтягується під навантаженням, щоб уникнути розриву. Буксирувальні стропи важать набагато менше металевих буксирувальних тросів. Буксирувальний фал з дозволеним навантаженням 8 т рекомендується для більшості повнопривідних автомобілів. Всі буксирувальні фали вироблені в Австралії і протестовані на міцність.

Оснащення позашляховика всім необхідним такелажем є важливою складовою успішного подолання бездоріжжя. Готуючись до поїздки по бездоріжжю переконайтеся, що ви взяли з собою весь необхідний інструмент для забезпечення безпечної і захоплюючої подорожі як для Вас, так і для ваших пасажирів.

Коли доля вашого позашляховика залежить виключно від смужки тканини, безсумнівно потрібно вибирати краще. Буксирувальні стропи АРБ виробляються відповідно до найсуворіших стандартів і тестуються незалежною лабораторією. Компанія ARB пропонує буксирувальні стропи, обхвати для дерев і фали для лебідок - все, що необхідно для успішного визволения вашого позашляховика.

Ви завжди можете бути спокійні, коли буксирувальні стропи АРБ лежать у вас в багажнику - навіть якщо ви самі не зможете виплутатися зі складної ситуації, то ваш приятель на позашляховику напевно зможе вам допомогти.

Тип
Буксировочная стропа
Максимальная нагрузка
8 (тонн)
Длина
9 (м)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARB» в категории «Стропа»
Показать все модели