Буксировочные тросы / Стропы ARB ARB730


Заканчивается
2026 грн.
Наличные:
2026 грн
Безнал:
2431 грн
Кредит ПУМБ:
2137 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
ул. Гетьмана 13
Українською
Технические параметры:

ARB ARB730 - Охват дерева

Длина: 3 м
Ширина: 75 мм
Допустимая нагрузка: 1200 кг
Материал: 100% полиэстер

ARB настоятельно не советует использовать трос лебедки для охвата дерева (или столба), при вытаскивании внедорожника из глубокой ямы, т.к. это может существенно повредить трос лебедки. Для этой процедуры рекомендуется использовать специальный охват из полиэстера длиной 3 м и допустимой нагрузкой до 12 т.
Читать полностью
Технічні параметри:

ARB ARB730 - Охоплення дерева

Довжина: 3 м
Ширина: 75 мм
Максимальне навантаження: 1200 кг
Матеріал: 100% поліестер

ARB не радить використовувати трос лебідки для охоплення дерева (або стовпа), при витягуванні позашляховика з глибокої ями, оскільки це може суттєво зашкодити тросу лебідки. Для цієї процедури рекомендується використовувати спеціальне охоплення з поліестеру довжиною 3 м та допустимим навантаженням до 12 т.

Оснащення позашляховика всім необхідним такелажем є важливою складовою успішного подолання бездоріжжя. Готуючись до поїздки по бездоріжжю переконайтеся, що ви взяли з собою весь необхідний інструмент для забезпечення безпечної і захоплюючої подорожі як для Вас, так і для ваших пасажирів.

Коли доля вашого позашляховика залежить виключно від смужки тканини, безсумнівно потрібно вибирати краще. Буксирувальні стропи АРБ виробляються відповідно до найсуворіших стандартів і тестуються незалежною лабораторією. Компанія ARB пропонує буксирувальні стропи, обхвати для дерев і фали для лебідок - все, що необхідно для успішного визволения вашого позашляховика.

Ви завжди можете бути спокійні, коли буксирувальні стропи АРБ лежать у вас в багажнику - навіть якщо ви самі не зможете виплутатися зі складної ситуації, то ваш приятель на позашляховику напевно зможе вам допомогти.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARB» в категории «Буксировочные тросы / Стропы»
Показать все модели