Рамка номерного знака CarLife хром NH400


Есть в наличии
76 грн.
Наличные:
76 грн
Безнал:
95 грн
82 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

СarLife NH400 - рамка под номерной знак

Рамки номерного знака созданы специально для того, чтобы зафиксировать и прикрепить к автомобилю государственный номерной знак. В первую очередь рамка предназначена для защиты от деформации номерного знака. Кроме этого, она также служит аксессуаром и способна придать автомобилю особый стиль. Рамка номерного знака не только гарантирует избежание нежелательного контакта гос номера с кузовом авто, а и
Читать полностью
Технічні параметри:

СarLife NH400 - рамка під номерний знак

Рамки номерного знака створені спеціально для того, щоб зафіксувати і прикріпити до автомобіля державний номерний знак. В першу чергу рамка призначена для захисту від деформації номерного знака. Крім цього, вона також служить аксесуаром і здатна надати автомобілю особливий стиль. Рамка номерного знака не тільки гарантує уникнення небажаного контакту держ номера з кузовом авто, а й надійно утримує його, перешкоджаючи тим самим втраті. Рамка має дві частини - це основа, яка прикручується до авто і власне рамка, завдяки якій запобігається самовільне відкриття.

Рамка номерного знака СarLife має стриману і строгу форму. Рамка має високу якість, завдяки чому протягом довгого часу не втрачає свій чудовий зовнішній вигляд. Рамка номерного знака СarLife є універсальною і підходить для всіх номерних державних знаків стандартного розміру. Монтаж рамки здійснюється максимально легко, просто і швидко. Дана модель має чорну основу і сіру рамочку. Рамка має лаконічний і солідний стиль. Матеріалом виготовлення даної рамки під номерний знак послужила нержавіюча сталь. Модель має вигідне співвідношення високої якості і демократичної вартості.

Материал
металл
Особенность
без надписей
Цвет
черный с серебристым

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Краще не економити і купити замість цієї дорожчу рамку (у тата на "десятці" металеві частини рамки товші) - ця дуже тонка і має гострі краї: порізав палець ще при встановленні, довелось трохи попрацювати наждачкою.

  Артем Харін, 31.01.2018

  что лучше лавита ла 170300 или гарлифе н 400

  Игорь, 08.01.2016

  лучше CarLife - NH400

  Ответ специалиста

  Посоветуйте рамку . какая из дорогих лучше

  Игорь, 08.01.2016

  CarLife будет оптимальным вариантом

  Ответ специалиста

Другие модели марки «CarLife» в категории «Рамка номерного знака»
Показать все модели