Автохолодильник ARB Freezer Fridge 47L 10800471


Нет в наличии
35627 грн.
Наличные:
35627 грн
Безнал:
42755 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ARB Freezer Fridge 47L 10800471 - Автохолодильник

Этот холодильник разработан в Австралии для жестких условий эксплуатации на бездорожье, в жарком климате и при длительных путешествиях. Новый холодильник ARB сохранит ваши продукты и напитки охлажденными в независимости от того, где Вы будете на своем автомобиле. Данный продукт является результатом более 3 лет разработок и проектирования, а также последующих всесторонних испытаний, как в
Читать полностью
Технічні параметри:

ARB Freezer Fridge 47L 10800471 - Автохолодильник

Цей холодильник розроблений в Австралії для жорстких умов експлуатації на бездоріжжі, в жаркому кліматі і при тривалих подорожах. Новий холодильник ARB збереже ваші продукти та напої охолодженими в незалежності від того, де Ви будете на своєму автомобілі. Даний продукт є результатом більш 3 років розробок і проектування, а також подальших всебічних випробувань, як у домашніх умовах, так і на позашляховиках в різних дорожніх умовах. Холодильник Freezer Fridge від ARB має практичний дизайн, оптимальний внутрішній об'єм (78 літрів), а також високоякісну і ефективну систему охолодження, що робить холодильник затребуваним в будь-якій подорожі.

Зовнішні особливості:

З режимом охолодження до -18 ° C при невисокому енергоспоживанні, холодильник ARB ідеально підходить як для коротких, так і для тривалих перебувань в кемпінгу або поїздок. Холодильник має міцні металеві зовнішні стінки, втоплені в корпус рукоятки, такий же втоплений в корпус і захищений від пошкоджень пульт управління, а також багато інших особливостей, які були створені з урахуванням використання холодильника в жорстких умовах бездоріжжя.

1. Надійне кріплення верхньої кришки
Кріплення з сердечником з нержавіючої сталі дозволяє з легкістю знімати верхню кришку холодильника і з такою ж легкістю ставити її на місце.
2. Зручний замок-клямка верхньої кришки
Простий у використанні, замок забезпечує легкий доступ всередину холодильника, а також відмінну герметичність у закритому стані.
3. Панель управління
Знаходиться в легкодоступному місці, втоплена в корпус, з цифровим температурним дисплеєм (не вимагає додаткових батарейок).
4. Втоплені в корпус ручки
Пофарбовані порошковою фарбою, сталеві ручки.
5. Прогумовані ніжки
Інтегровані в дно холодильника прогумовані ніжки забезпечують додаткове зчеплення з поверхнею.
6. Міцний корпус
Пофарбований порошковою фарбою, оцинкований сталевий корпус збереже привабливість всього агрегату в жорстких умовах бездоріжжя.
7. Верхня кришка з ущільнювачем
Надійно збереже температуру всередині холодильника на тривалий період.
8. Різні роз'єми
Вбудований перетворювач напруги і різні роз'єми на задній панелі дозволяють користуватися будь-яким джерелами живлення (12/24V і 100-240V).

Внутрішні особливості:

Внутрішній об'єм холодильника ARB має безліч практичних особливостей, які забезпечують максимальну функціональність холодильника в цілому. Маючи внутрішній об'єм 47 літрів, холодильник ARB може вмістити 72 банки пива або прохолодних напоїв (0,375 мл), тобто ідеально підходить для спекотних літніх днів на природі.

1. Спеціальний кошик-дільник
Дозволяє розділити внутрішній простір холодильника для зручності зберігання різних продуктів.
2. Внутрішній світлодіодний ліхтар освітлення
Споживаючи мінімум енергії, світло-діодний ліхтар дає достатньо світла і завдяки магнітній кнопці відключається, коли верхня кришка закрита.
3. Вбудований випарник
Створений як частина внутрішнього простору, полегшує прибирання та використання внутрішнього простору.
4. Дренажний отвір
Робить прибирання холодильника простою і швидкою.
5. Місткість
47 літрів (72 x банки 0,375 мл) внутрішнього об'єму включаючи відділення для фруктів і поличних продуктів.
6. Компресор Danfoss
Найвища якість німецького компресора Danfoss з електронною системою управління дозволяє швидко охолодити продукти та напої.

Тип
Компрессорный
Исполнение корпуса
бокс
Загрузка продуктов
сверху
Оснащение
цифровой дисплей
Объем
47 (л)
Цвет
Синий
Питание
12В/24В/220В

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARB» в категории «Автохолодильник»
Показать все модели