Палатка ARB ARB3101 TOURING SIMPSON 1.4X2.4M


Нет в наличии
56079 грн.
Наличные:
56079 грн
Безнал:
67299 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ARB ARB3101 TOURING SIMPSON 1.4X2.4M - Палатка

Размеры: 1.4 x 2.4 м
Палатки ARB гарантируют вам максимальную легкость установки и комфорт. Они устанавливаются на крыше автомобиля за считанные минуты, образуя большое пространство для отдыха и сна, не соприкасающееся с землей, что создает дополнительную защиту от природных катаклизмов.

В ассортименте туристского оборудования ARB входит палатка на крышу Simpson 2, которую вы
Читать полностью
Технічні параметри:

ARB ARB3101 TOURING SIMPSON 1.4X2.4M - Намет

Розміри: 1.4 x 2.4 м
Намети ARB гарантують вам максимальну легкість установки і комфорт. Вони встановлюються на даху автомобіля за лічені хвилини, утворюючи великий простір для відпочинку і сну, не стикається з землею, що створює додатковий захист від природних катаклізмів.

В асортимент туристичного обладнання ARB входить намет на дах Simpson 2, який ви можете взяти з собою в наступну подорож. У цьому наметі ніхто вам не завадить, так як він має розкладну веранду і додаткову секцію, що пристібається за допомогою блискавки для забезпечення простору і комфорту.

Подібні намети дозволяють легко і швидко розбити табір для ночівлі. Вони не тільки зручні і об'ємні, але і в них так само можна зберігати все, що вам необхідно для сну, під час поїздки не займаючи місце в салоні автомобіля. Також швидко ви зберетеся вранці: ви просто складаєте намет, накидаєте чохол і відправляєтеся далі.

Намет універсальний - він може ставитися на всі багажники ARB, а також може кріпитися під різними кутами.

Намет Deluxe Simpson має розкладну веранду і (опціонально) додатковий комплект, пристібається за допомогою блискавки для забезпечення додаткового місця і комфорту. Цей комплект обладнаний вбудованою підлогою на два спальних місця. Підлога також пристібається на блискавці для полегшення чищення.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARB» в категории «Палатка»
Показать все модели