Нет в наличии
48470 грн.
Наличные:
48470 грн
Безнал:
58168 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ARB RDRF1045 - Выдвижной ящик с выдвижной верхней крышкой

Размеры, мм: 1045х535х280
Для удобного хранения таких вещей как такелажное оборудование и одежда идеально подходит классический выдвижной ящик с твердым верхом. Это позволяет установить сверху ящика дополнительные модули или использовать его верхнюю поверхность для хранения более габаритных вещей.

Традиционный выдвижной ящик с выдвижной верхней поверхностью дает вам
Читать полностью
Технічні параметри:

ARB RDRF1045 - Висувний ящик з висувною верхньою кришкою

Розміри, мм: 1045х535х280
Для зручного зберігання таких речей як такелажне обладнання та одягу ідеально підходить класичний висувний ящик з твердим верхом. Це дозволяє встановити зверху ящика додаткові модулі або використовувати його верхню поверхню для зберігання більше габаритних речей.

Традиційний висувний ящик з висувною верхньою поверхнею дає вам масу простору для зберігання і дозволяє з легкістю закріпити нагорі портативний холодильник. Верхня поверхня може висуватися і засуватися, що забезпечує зручний доступ до холодильника. На відміну від більшості подібних продуктів на ринку ці ящики використовують дійсно ідеально рівну верхню поверхню, а це означає, що коли ви не перевозите холодильник, то можете використовувати цю поверхню для зберігання інших речей.

Особливості:
Спроектовані для використання на дорозі і бездоріжжі
Зручні ручки типу «тягни-штовхай» з вбудованим замком під ключ
Довговічне килимове покриття, відповідне оббивці сучасних автомобілів
Підлога кожного ящика посилена хрестовиною, щоб забезпечити надійну підтримку для будь-якого вантажу
Спеціальні бічні комплекти ящиків, розроблені під кожну конкретну модель автомобіля, дозволяють використовувати багажне відділення на всі 100%
Направляючі ящиків виконані з нержавіючої сталі для довговічності і бездоганної роботи
Система автоматичного блокування ящика в повністю висунутому положенні дозволяє відмовитися від ненадійних фіксуючих шплінтів.

Повністю модульна система дозволяє вам індивідуально підібрати необхідні ящики, відповідно до ваших потреб і типу автомобіля. Це дозволить більш повно використовувати багажне відділення і збільшить корисний об'єм для зберігання: багажу або приладдя. Системи ящиків підходять для найширшого ряду позашляховиків, пікапів, мікроавтобусів, універсалів і причепів, а також можуть використовуватися поза автомобілем, наприклад, в гаражі або коморі.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ARB» в категории «Выдвижной ящик»
Показать все модели