Нет в наличии
4398 грн.
Наличные:
4398 грн
Безнал:
5278 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KHS-8BЕ - Двухпроводная гарнитура

Двухпроводная гарнитура KHS-8BE телесного цвета предназначена для скрытоносимого, малозаметного использования радиостанции. Одна из наиболее популярных моделей среди телохранителей и сотрудников подразделений безопасности. Соответствует стандарту MIL-STD 810.

Телесный цвет провода делает гарнитуру незаметной на теле. Трубчатый прозрачный звуковод обеспечивает качественный звук даже в
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KHS-8BЕ - Двопровідна гарнітура

Двопровідна гарнітура KHS-8BE бежевого кольору призначена для малопомітного використання радіостанції. Одна з найбільш популярних моделей серед охоронців та працівників підрозділів безпеки. Відповідає стандарту MIL-STD 810.

Тілесний колір проводу робить гарнітуру непомітною на тілі. Трубчастий прозорий звуководом забезпечує якісний звук навіть в сильно зашумлених умовах. Гнучкість і кручена конструкція звуководу забезпечує комфорт при тривалому носінні навушника, не утрудняючи рухів голови. М'яка вушна вставка не стомлює вухо на відміну від жорстких мікротелефонних головок, а також знижує вплив сторонніх зовнішніх шумів. В гарнітурі використовується посилений тефлоновою ниткою міцний кабель (L = 0,7 м), стійкий до багаторазових вигинів. На одному з проводів гарнітури розміщена клавіша РТТ (з фіксацією режиму передачі) з інтегрованим мікрофоном. Для кріплення на елементах одягу клавіша оснащена жорсткою металевою кліпсою. Як правило, клавіша РТТ пропускається в рукав одягу і кріпиться на манжет рукава, або під лацкан одягу ближче до підборіддя. На другому проводі розміщений динамік-адаптер звуководу з затискачем. Металевий затискач призначений для кріплення навушника на елементах одягу (як правило, затискач кріпиться на комір в області потилиці).
      Динамік є знімним, замість динаміка може приєднуватися індуктор типу OTTO V1-10471, або OTTO V1-10666 для використання з бездротовими вушними приймачами V1-10610 або V1-10611.
      Аналог гарнітури OTTO V1-10266, 2-wire palm microphone kit, beige

До складу гарнітури KHS-8BE входить:
      - Прозорий трубчастий звуковод з м'якою вушною вставкою;
      - Малогабаритний динамік-адаптер воздуховода з металевою кліпсою;
      - Блок керування режимами роботи VOX і PTT, з вбудованим мікрофоном;
      - Міцний тілесного кольору кабель, посилений тефлоновою ниткою L = 0,9 м, D = 3мм;
      - Двухштирьковий роз'єм (2,5 мм - телефон; 3,5 мм - мікрофон і управління);
      - Опис, упаковка.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
      - Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
      - Легкі гарнітури тільки для прийому;
      - Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
      - Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
      - Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
      - Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
      - Гарнітури з активним придушенням шумів.
      Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
      - Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
      - Скритність використання;
      - Робота в умовах підвищеного шуму;
      - Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.
     
Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели