Нет в наличии
2346 грн.
Наличные:
2346 грн
Безнал:
2815 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KHS-8BL - Гарнитура

Гарнитура KHS-8BL (черного цвета) предназначена для охранных структур и служб, которым необходима скрытая работа с радиостанцией. Конструктивно и функционально аналогична KHS-8BE, отличие – цвет провода – черный. Одна из наиболее популярных моделей среди сотрудников сферы обеспечения безопасности. Соответствует стандарту MIL-STD 810.

Гарнитура скрытого ношения - 2-х проводная, с прозрачным акустическим
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KHS-8BL - Гарнітура

Гарнітура KHS-8BL (чорного кольору) призначена для охоронних структур і служб, яким необхідна прихована робота з радіостанцією. Конструктивно і функціонально аналогічна KHS-8BE, відмінність - колір проводу - чорний. Одна з найбільш популярних моделей серед співробітників сфери забезпечення безпеки. Відповідає стандарту MIL-STD 810.

Гарнітура прихованого носіння - 2-х дротова, з прозорим акустичним звуководом і навушником, з клавішею РТТ на петличний мікрофон, мініатюрним чутливим мікрофоном - легко поміщається в долоні, клавішею РТТ (з фіксацією режиму передачі) на петличний мікрофон, прозорим звуководом, що забезпечує якісний звук в складних зашумленних умовах експлуатації, зручною кліпсою для кріплення.
      Аналог гарнітури ОТТО V1-10695, 2-wire palm microphone kit

До складу гарнітури KHS-8BL входить:
      - Прозорий трубчастий звуковод з м'якою вушною вставкою;
      - Малогабаритний динамік-адаптер воздуховода з металевою кліпсою;
      - Блок керування режимами роботи VOX і PTT, з вбудованим мікрофоном;
      - Міцний чорний кабель, посилений тефлоновою ниткою L = 0,9 м, D = 3мм;
      - Двухштирьковий роз'єм (2,5 мм - телефон; 3,5 мм - мікрофон і управління);
      - Опис, упаковка.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
      - Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
      - Легкі гарнітури тільки для прийому;
      - Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
      - Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
      - Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
      - Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
      - Гарнітури з активним придушенням шумів.
      Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
      - Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
      - Скритність використання;
      - Робота в умовах підвищеного шуму;
      - Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.
     
Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели