Нет в наличии
7125 грн.
Наличные:
7125 грн
Безнал:
8551 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KHS-9BE - 3-проводная гарнитура

Трехпроводная гарнитура KHS-9BE телесного цвета предназначена для скрытоносимого, малозаметного использования радиостанции. Одна из наиболее популярных моделей среди телохранителей и сотрудников подразделений безопасности. Обеспечивает незаметность использования радиостанции. Позволяет использовать радиостанцию без характерного жеста «рука к голове». Соответствует стандарту MIL-STD 810.
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KHS-9BE - 3-провідна гарнітура

Трьохпровідна гарнітура KHS-9BE тілесного кольору призначена для малопомітного використання радіостанції. Одна з найбільш популярних моделей серед охоронців та працівників підрозділів безпеки. Забезпечує непомітність використання радіостанції. Дозволяє використовувати радіостанцію без характерного жесту «рука до голови». Відповідає стандарту MIL-STD 810.

Тілесний колір проводу робить гарнітуру непомітною на тілі. Трубчастий прозорий звуковод забезпечує якісний звук навіть в сильно зашумлених умовах. Гнучкість і кручена конструкція звуководу забезпечує комфорт при тривалому носінні навушника, не утрудняючи рухів голови.
      М'яка вушна вставка не стомлює вухо на відміну від жорстких мікротелефонних головок, а також знижує вплив сторонніх зовнішніх шумів. В гарнітурі використовується посилений тефлоновою ниткою міцний кабель (L = 0,7 м), стійкий до багаторазових вигинів.
      На одному з проводів гарнітури розміщена клавіша РТТ. Як правило, клавіша РТТ пропускається в рукав одягу і кріпиться на манжеті рукава, або розташовується в кишені брюк / піджака для прихованого використання клавіші PTT. На другому проводі розміщений динамік-адаптер звуководу з затискачем. На окремому (третьому) проводі розміщений чутливий мікрофон з шпилькою для закріплення. Мікрофон, як правило, кріпиться під лацкан одягу ближче до підборіддя. Чутливий мікрофон забезпечує передачу голосу на значній відстані від його джерела, навіть якщо мікрофон знаходиться під одягом. Дозволяє використовувати радіостанцію без характерного жесту «рука до голови». Булавка забезпечує приховане і надійне кріплення мікрофона під одягом.
      Металевий затискач призначений для кріплення навушника на елементах одягу (як правило, затискач кріпиться на комір в області потилиці).
      Динамік є знімним, замість динаміка може приєднуватися індуктор типу OTTO V1-10471, або OTTO V1-10666 для використання з бездротовими вушними приймачами V1-10610 або V1-10611.
      Аналог гарнітури OTTO V1-10264, 3-wire mini lapel microphone kit, beige

  До складу гарнітури KHS-9BE входить:
      - Прозорий трубчастий звуковод з м'якою вушною вставкою;
      - Малогабаритний динамік-адаптер воздуховода з металевою кліпсою;
      - Блок керування режимами роботи PTT;
      - Мікрофон з шпилькою на окремому дроті;
      - Міцний кабель тілесного кольору, посилений тефлоновою ниткою L = 1,1 м, D = 3мм;
      - Двухштирьковий роз'єм (2,5 мм - телефон; 3,5 мм - мікрофон і управління);
      - Опис, упаковка.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
      - Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
      - Легкі гарнітури тільки для прийому;
      - Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
      - Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
      - Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
      - Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
      - Гарнітури з активним придушенням шумів.
      Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
      - Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
      - Скритність використання;
      - Робота в умовах підвищеного шуму;
      - Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.
     
Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели