Нет в наличии
4398 грн.
Наличные:
4398 грн
Безнал:
5278 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KHS-9BL - 3-проводная гарнитура

Гарнитура KHS-9BL (черного цвета) предназначена для охранных структур и служб, которым необходима скрытая работа с радиостанцией. Конструктивно и функционально аналогична KHS-9BE, отличие – цвет провода – черный. Соответствует стандарту MIL-STD 810.

Гарнитура скрытого ношения – 3-х проводная, с прозрачным акустическим звуководом и наушником, c клавишей РТТ и с отдельным миниатюрным
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KHS-9BL - 3-провідна гарнітура

Гарнітура KHS-9BL (чорного кольору) призначена для охоронних структур і служб, яким необхідна прихована робота з радіостанцією. Конструктивно і функціонально аналогічна KHS-9BE, відмінність - колір проводу - чорний. Відповідає стандарту MIL-STD 810.

Гарнітура прихованого носіння - 3-х дротова, з прозорим акустичним звуководом і навушником, c клавішею РТТ і з окремим мініатюрним петличним мікрофоном. Клавіша РТТ для прихованого використання легко поміщається в долоню, прозорий звуководом забезпечує якісний звук навіть в складних зашумленних умовах експлуатації, зручна кліпса для кріплення, міцний чорний кабель, посилений тефлоновою ниткою.
      Аналог гарнітури OTTO V1-10695

До складу гарнітури KHS-9BE входить:
      - Прозорий трубчастий звуковод з м'якою вушною вставкою;
      - Малогабаритний динамік-адаптер воздуховода з металевою кліпсою;
      - Блок керування режимами роботи PTT;
      - Мікрофон з шпилькою на окремому дроті;
      - Міцний кабель, посилений тефлоновою ниткою L = 1,1 м, D = 3мм;
      - Двухштирьковий роз'єм (2,5 мм - телефон; 3,5 мм - мікрофон і управління);
      - Опис, упаковка.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
- Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
- Легкі гарнітури тільки для прийому;
- Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
- Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
- Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Гарнітури з активним придушенням шумів.
Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
- Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
- Скритність використання;
- Робота в умовах підвищеного шуму;
- Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.

Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.

Тип
Гарнитуры

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели