Нет в наличии
7917 грн.
Наличные:
7917 грн
Безнал:
9501 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KHS-10-OH - Шумозащитная гарнитура

Шумозащитная гарнитура KHS-10-OH предназначена для работы в условиях сильной зашумленности (взлетная полоса, взрывные работы, работа в торговых портах и на ж/д транспорте, производство, строительство), может использоваться в режиме VOX. Соответствует стандарту MIL-STD 810.

Наушники гарнитуры обладают высокой звукоизоляцией, обладают высокой звукоизоляцией, оснащены шумоизолирующими
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KHS-10-OH - Шумозахисна гарнітура

Шумозахисна гарнітура KHS-10-OH призначена для роботи в умовах сильної зашумленості (злітна смуга, вибухові роботи, робота в торгових портах і на ж / д транспорті, виробництво, будівництво), може використовуватися в режимі VOX. Відповідає стандарту MIL-STD 810.

Навушники гарнітури мають високу звукоізоляцію, оснащені шумоізолюючими м'якими накладками (придушення зовнішнього шуму - 24 дБ) і розраховані на роботу протягом всього дня. Є чутливий внесений гнучкий поворотний мікрофон на фіксованій штанзі. Для фіксації гарнітури на голові використовується наголов'я з м'якою накладкою. Кут нахилу оголів'я - змінюваний. Мікрофон з вітрозахисним поролоновим екраном розміщений на металевій двоколійні штанзі, зі змінюваним кутом повороту і довжиною. Динаміки потужністю 1 Вт забезпечують якісне сприйняття інформації навіть в дуже зашумлених умовах. Гарнітура оснащена кнопкою РТТ з металевим зажимом для кріплення на одязі. Для з'єднання з радіостанцією використовується міцний дріт, посилений тефлоновою ниткою, стійкий до численних вигинів. Довжина проводу забезпечує варіативне розміщення радіостанції на тілі.
      Аналог гарнітури OTTO V1-10080.

До складу гарнітури KHS-10-OH входить:
      - Чутливий внесений гнучкий поворотний мікрофон з вітрозахисним поролоновим екраном на фіксованій штанзі;
      - Два звукоізоляційних навушника-динаміка на полегшеному наголов'ї з м'якою накладкою (потужність 1Вт);
      - Блок керування режимами роботи PTT;
      - Міцний чорний кабель, посилений тефлоновою ниткою L = 1,3 м, D = 4,5 мм;
      - Двухштирьковий роз'єм (2,5 мм - телефон; 3,5 мм - мікрофон і управління);
      - Опис, упаковка.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
- Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
- Легкі гарнітури тільки для прийому;
- Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
- Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
- Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Гарнітури з активним придушенням шумів.
Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
- Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
- Скритність використання;
- Робота в умовах підвищеного шуму;
- Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.

Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели