Нет в наличии
1173 грн.
Наличные:
1173 грн
Безнал:
1408 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KHS-23 - Двухпроводная гарнитура

Двухпроводная гарнитура KHS-23 предназначена для работы с радиостанциями Kenwood и других производителей с совместимым аксессуарным разъёмом.
Популярная модель среди сотрудников подразделений безопасности торговых площадей, банков. Гарнитура может использоваться как бюджетный аналог двухпроводной гарнитуры KHS-8BL, либо в тех случаях, когда использование витого звуковода нежелательно
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KHS-23 - Двопровідна гарнитура

Двопровідна гарнітура KHS-23 призначена для роботи з радіостанціями Kenwood та інших виробників з сумісним для аксесуарів роз'ємом.
      Популярна модель серед співробітників підрозділів безпеки торгових площ, банків. Гарнітура може використовуватися як бюджетний аналог двопровідної гарнітури KHS-8BL, або в тих випадках, коли використання крученого звуководу небажано (наприклад, в умовах низьких температур).

На одному з проводів гарнітури розміщені мікрофон і кнопка РТТ, інтегровані в одному корпусі. Гарнітура оснащена металевою кліпсою для кріплення мікрофона-кнопки РТТ на елементах одягу. Мікрофон-кнопка РТТ, як правило, закріплюється під лацкан одягу ближче до підборіддя або пропускається в рукав одягу і закріплюється на манжеті рукава.
      На другому проводі розміщений вушний динамік з м'якою накладкою для комфортного використання при тривалій роботі.
      Провід чорного кольору, посилений тефлоновою ниткою, стійкий до багаторазових вигинів.
      Аналог гарнітури OTTO V1-B22KA131

   До складу гарнітури KHS-23 входить:
      - Малогабаритний динамік з поролоновою вушною накладкою;
      - Малогабаритна кнопка PTT з мікрофоном вбудованим в одному корпусі;
      - Міцний чорний кабель, посилений тефлоновою ниткою L = 0,7 м, D = 3мм;
      - Двухштирьковий роз'єм (2,5 мм - телефон; 3,5 мм - мікрофон і управління);
      - Опис, упаковка.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
- Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
- Легкі гарнітури тільки для прийому;
- Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
- Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
- Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Гарнітури з активним придушенням шумів.
Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
- Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
- Скритність використання;
- Робота в умовах підвищеного шуму;
- Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.

Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели