Нет в наличии
1759 грн.
Наличные:
1759 грн
Безнал:
2111 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood EMC-6 - Однопроводная гарнитура

Однопроводная гарнитура ЕМС-6 с микрофоном и с мягким креплением наушника за ухо ("D" типа). Предназначена для работы совместно с радиостанциями Kenwood и других производителей с совместимым аксессуарным разъёмом. Популярная модель среди сотрудников сферы услуг и торговли, которым необходимо иметь свободные руки при работе с радиостанцией.

Особенностью конструкции гарнитуры ЕМС-6 является
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood EMC-6 - Однопровідна гарнітура

Однопровідна гарнітура ЕМС-6 з мікрофоном і з м'яким кріпленням навушника за вухо ("D" типу). Призначена для роботи спільно з радіостанціями Kenwood та інших виробників з сумісним для аксесуарів роз'ємом. Популярна модель серед співробітників сфери послуг і торгівлі, яким необхідно мати вільні руки при роботі з радіостанцією.

Особливістю конструкції гарнітури ЕМС-6 є використання D-подібного кріплення-завушини з вбудованим мікрофоном, що практично знімає обмеження на використання головного убору. Малогабаритна кнопка РТТ розміщена на дроті гарнітури і інтегрована з мікрофоном в один корпус. Кріплення на елементах одягу виконано у вигляді пластикового затиску, що переміщує по довжині дроту. Провід чорного кольору, посилений тефлоновою ниткою, стійкий до багаторазових вигинів.
      Відмінність від гарнітури KHS-27 - в конструкції кнопки РТТ.

До складу гарнітури ЕМС-6 входить:
      - Малогабаритний динамік з D-подібною завушиною;
      - Малогабаритна кнопка PTT з мікрофоном, вбудованим в один корпус;
      - Міцний чорний кабель, посилений тефлоновою ниткою L = 0,7 м, D = 3мм;
      - Двухштирьковий роз'єм (2,5 мм - телефон; 3,5 мм - мікрофон і управління);
      - Опис, упаковка.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
- Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
- Легкі гарнітури тільки для прийому;
- Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
- Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
- Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Гарнітури з активним придушенням шумів.
Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
- Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
- Скритність використання;
- Робота в умовах підвищеного шуму;
- Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.

Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.

Тип
Гарнитуры

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели