Нет в наличии
1173 грн.
Наличные:
1173 грн
Безнал:
1408 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KEP-2 - Наушник

Наушник KEP-2 предназначен для работы совместно с плечевыми гарнитурами Kenwood серии KMC, а также может использоваться и с любым другим аудио оборудованием, оснащенным гнездом аудиовыхода 2,5 мм. (радиостанций, переговорных устройств, приемников и т.д.).

Трубчатый прозрачный звуковод обеспечивает качественный звук даже в сильно зашумленных условиях. Гибкость и витая конструкция звуковода создает комфорт
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KEP-2 - Навушник

Навушник KEP-2 призначений для роботи спільно з плечовими гарнітурами Kenwood серії KMC, а також може використовуватися і з будь-яким іншим аудіо обладнанням, оснащеним гніздом аудіовиходу 2,5 мм. (радіостанцій, переговорних пристроїв, приймачів і т.д.).

Трубчастий прозорий звуковод забезпечує якісний звук навіть в сильно зашумлених умовах. Гнучка і кручена конструкція звуководу створює комфорт при тривалому носінні навушника, не утрудняючи рухів голови. Його кручена форма дозволяє варіативно розміщувати плечову гарнітуру або радіостанцію на тілі. М'яка вушна вставка не стомлює вухо, на відміну від жорстких мікротелефонних головок, а також знижує вплив сторонніх зовнішніх шумів.
      У навушнику використовується посилений тефлоновою ниткою, міцний чорний кабель (L = 0,7 м). Його кручена форма дозволяє варіативно розміщувати плечову гарнітуру або радіостанцію на тілі.
      Металевий затискач призначений для кріплення навушника на елементах одягу (як правило, затискач кріпиться на комір в області потилиці).
      Аналог гарнітури OTTO V1-10247

   До складу навушника KEP-2 входить:
      - Прозорий трубчастий звуковод з м'якою вушною вставкою;
      - Металева кліпса-затискач для кріплення;
      - Кручений аудіо кабель, посилений тефлоновою ниткою (L = 0,7 м, D = 2,5 мм);
      - Аудіо роз'єм 2,5 мм для підключення до зовнішніх аудіопристроїв;
      - Опис та упакування.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
- Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
- Легкі гарнітури тільки для прийому;
- Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
- Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
- Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Гарнітури з активним придушенням шумів.
Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
- Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
- Скритність використання;
- Робота в умовах підвищеного шуму;
- Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.

Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели