Нет в наличии
2111 грн.
Наличные:
2111 грн
Безнал:
2533 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KMC-17 - Выносной динамик-микрофон

Выносной динамик-микрофон KMC-17 предназначен для использования с радиостанциями Kenwood и других производителей с совместимым аксессуарным разъёмом. Микрофон KMC-17 ориентирован на интенсивную эксплуатацию в зашумлённых условиях (милиция, пожарная охрана, подразделения безопасности, промышленность, ЖД транспорт и т.д.). Использование KMC-17 дает возможность осуществлять радиообмен без
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KMC-17 - Виносний динамік-мікрофон

Виносний динамік-мікрофон KMC-17 призначений для використання з радіостанціями Kenwood та інших виробників з сумісним для аксесуарів роз'ємом. Мікрофон KMC-17 орієнтований на інтенсивну експлуатацію в зашумленних умовах (міліція, пожежна охорона, підрозділу безпеки, промисловість, ЖД транспорт і т.д.). Використання KMC-17 дає можливість здійснювати радіообмін без необхідності знімати радіостанцію з пояса. Має додаткове гніздо 2,5 мм для підключення зовнішнього навушника KEP-2.

  Конструктивно винесений динамік-мікрофон виконаний з ударостійкої пластмаси у вигляді тангенти з вбудованим динаміком-мікрофоном і клавішею РТТ. Велика кнопка РТТ розташована на правій бічній поверхні тангенти.
      Потужний вбудований динамік забезпечує чутність в приміщеннях з підвищеними фоновими шумами. Чутливий мікрофон дозволяє здійснювати передачу голосу, не знімаючи тангенту з плеча користувача.
      Зажим, розташований на тильній стороні тангенти, надійно кріпиться на лацкані одягу або плечі користувача, дозволяючи розташувати динамік мікрофона в зручному для користувача місці. Кручений, стійкий до багаторазових вигинів провід чорного кольору розрахований на інтенсивну експлуатацію.
      При роботі в сильно зашумленому середовищі передбачено гніздо для підключення зовнішнього навушника (гніздо 2,5 мм).
      Аналог гарнітури OTTO V2-L2KA11

  До складу динаміка-мікрофона KMC-17 входить:
      - Тангента з вбудованими динаміком-мікрофоном (W = 1Вт.);
      - Чорний, посилений, міцний кручений кабель - L (в розтягнутому стані) = 1,4 м, D = 5мм;
      - Двухштирьковий роз'єм (2,5 мм - телефон; 3,5 мм - мікрофон і управління);
      - Опис, упаковка.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
- Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
- Легкі гарнітури тільки для прийому;
- Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
- Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
- Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Гарнітури з активним придушенням шумів.
Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
- Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
- Скритність використання;
- Робота в умовах підвищеного шуму;
- Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.

Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели