Нет в наличии
2199 грн.
Наличные:
2199 грн
Безнал:
2639 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Kenwood KMC-45 - Динамик-микрофон

Выносной динамик-микрофон KMC-45 предназначен для использования с радиостанциями Kenwood и других производителей при совместимости аксессуарного разъёма. Микрофон KMC-45 ориентирован на интенсивную эксплуатацию в зашумлённых условиях (милиция, пожарная охрана, подразделения безопасности, промышленность, ЖД транспорт и т.д.). Радиообмен может осуществляться без необходимости снимать радиостанцию с пояса.
Читать полностью
Технічні параметри:

Kenwood KMC-45 - Динамік-мікрофон

Виносний динамік-мікрофон KMC-45 призначений для використання з радіостанціями Kenwood та інших виробників при сумісності аксесуарного роз'єму. Мікрофон KMC-45 орієнтований на інтенсивну експлуатацію в зашумлених умовах (міліція, пожежна охорона, підрозділу безпеки, промисловість, ЖД транспорт і т.д.). Радіообмін може здійснюватися без необхідності знімати радіостанцію з пояса. Плоска форма і компактність забезпечують зручність при використанні. Має додаткове гніздо 2,5 мм для підключення зовнішнього навушника KEP-2.
      Нова модель прийшла на заміну моделі KMC-17. Відповідає стандарту MIL-STD 810.

  Конструктивно винесений динамік-мікрофон виконаний з ударостійкої пластмаси у вигляді плоскої тангенти з вбудованим динаміком-мікрофоном і клавішею РТТ.
      Велика кнопка РТТ розташована на правій бічній поверхні тангенти.
      Потужний динамік забезпечує чутність в приміщеннях з підвищеними фоновими шумами. Чутливий мікрофон дозволяє здійснювати передачу голосу на відстані до 30см від тангенти. Зажим, розташований на тильній стороні тангенти, надійно кріпиться на лацкані одягу або плечі користувача, дозволяючи розташувати динамік-мікрофон в зручному для користувача місці. Для з'єднання з радіостанцією використовується посилений кручений дріт чорного кольору, стійкий до багаторазових вигинів - забезпечує інтенсивну експлуатацію. Довжина проводу в розтягнутому стані - 1,4 м, що дозволяє комфортно використовувати динамік-мікрофон при носінні на зимовому одязі.
      При роботі в сильно зашумленому середовищі передбачено гніздо для підключення зовнішнього навушника (гніздо 2,5 мм).

Склад динаміка-мікрофона KMC-45 аналогічний KMC-21, відмінність - форма тангенти.

Всі гарнітури Kenwood для портативних радіостанцій виготовляються з високоміцних матеріалів забезпечують низьку стомлюваність при тривалому носінні і великий термін експлуатації. Різні конструктивні виконання кріплень, динаміків, мікрофонів, кнопок РТТ задовольняють широкий спектр застосування. Компанією Kenwood розроблені різні типи гарнітур:
- Капсульні (вушні) надмалі гарнітури;
- Легкі гарнітури тільки для прийому;
- Легкі гарнітури з суміщеними кнопкою РТТ і чутливим мікрофоном, що закріплюється на краватці, лацкані піджака або під сорочкою (так звані, гарнітури "прихованого носіння");
- Легкі гарнітури з наголов'ям у вигляді тонкої пластини і винесеним перед ротом мікрофоном з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Винесені мікрофони, суміщені з динаміком;
- Масивні гарнітури важкої серії з двома навушниками підвищеної звукоізоляції для застосування в умовах дуже високого шуму з вбудованою кнопкою РТТ або без неї;
- Гарнітури з активним придушенням шумів.
Правильний вибір гарнітури, крім додаткового комфортного використання радіостанції, дозволяє замовникам оптимізувати особливості умов експлуатації:
- Звільнення рук користувача (використання функції VOX);
- Скритність використання;
- Робота в умовах підвищеного шуму;
- Робота в умовах агресивних (пожежонебезпечних або вибухонебезпечних) середовищах.

Потрібно пам'ятати, що гарнітура є продовженням акустичної системи використовуваної Вами радіостанції, що забезпечує передусім якість звучання, прийому і передачі голосового сигналу. Всі гарнітури компанії Kenwood узгоджені з технічними параметрами радіостанцій і є частиною їх акустично-резонансної системи. Крім того, гарнітура є і одним з противаг портативній антені. Так як істотний вплив на ефективність антен радіозв'язку робить взаємне розташування радіостанцій і навколишніх предметів, зокрема тіло людини. Фактично, оператор, в руках якого знаходиться радіостанція, є одним з противаг антени.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Kenwood» в категории «Аксессуар раздела рации»
Показать все модели